PARTNER PORTALU

Nowe domy wakacyjne są inteligentne

Budowa i zarządzanie domem wakacyjnym na odległość jest możliwa - zapewnia EcoReadyHouse.

Autor: HouseMarket.pl 08 lipca 2016 11:37

ERH to inteligentne i niskoenergetyczne budynki. Co więcej, postawienie wybranego z szerokiej oferty domu, zajmuje zaledwie od 3 do 6 miesięcy. Za całość budowy odpowiada jeden wykonawca. Ponadto wybór jednego wykonawcy to również lepsza kontrola wydatkowania finansów związanych z budową – całość kosztów obejmuje umowa spisywana przed rozpoczęciem prac.

- Właściciele domów odczuwają go w pełni nie tylko korzystając z udogodnień budynków, ale już na etapie ich tworzenia – powiedział Wojciech Pronobis, dyrektor ds. sprzedaży EcoReadyHouse. – Jedynym zadaniem, jakie muszą wykonać przyszli mieszkańcy jest wybór projektu, nowoczesnego wykończenia oraz inteligentnych, czy ekologicznych rozwiązań, które oferujemy w pakiecie. Reszta należy do nas. Dlatego też wśród klientów ERH spore grono stanowią osoby decydujące się na realizację domu marzeń w okolicy oddalonej od miejsca pracy i wykonywania codziennych obowiązków.

Warto dodać, że budynki ERH tworzone są w technologii Eco Smart, co oznacza, że posiadają one nowoczesną instalację inteligentnego domu. Dzięki niej wszystkie połączone urządzenia elektroniczne współpracują̨ ze sobą̨. Za pomocą̨ intuicyjnego interfejsu CubeVision, dostępnego na urządzeniach mobilnych – smartfonie czy tablecie – możliwe jest sterowanie ogrzewaniem, wentylacją, oświetleniem, czy żaluzjami niezależnie od miejsca pobytu właściciela. Może on więc kontrolować to co dzieje się w domu, nie przebywając w nim w ciągu tygodnia.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych