PARTNER PORTALU

Nowe Jaroty. Apartamenty z widokiem na panoramę Olsztyna

Realizowane przez Ango Development Nowe Jaroty, to inwestycja w dobrze zagospodarowanej części olsztyńskich Jarot. W ofercie są słoneczne mieszkania i apartamenty na najwyższej kondygnacji budynku z widokiem na panoramę miasta.

Autor: HouseMarket.pl 10 kwietnia 2017 10:25

W inwestycji Nowe Jaroty znajduje się 117 nowoczesnych mieszkań o metrażu od 37,09 mkw. do 93,02 mkw., od dwupokojowych do czteropokojowych.

Komfort mieszkańcom budynku Nowe Jaroty gwarantuje południowa, słoneczna ekspozycja wszystkich mieszkań i apartamentów. W projekcie zadbano o odpowiednią ilość miejsc postojowych na parkingu zewnętrznym jak i podziemnym, a także zapewniono mieszkańcom możliwość poruszania się po budynku windami cichobieżnymi, od poziomu parkingu podziemnego, aż do najwyższej kondygnacji.

W ofercie deweloper ma również osiem apartamentów na najwyższej kondygnacji budynku, o metrażach od 67,23 mkw. do 97,80 mkw. i w układach od dwupokojowych do pięciopokojowych. Należą do nich tarasy o powierzchni od 42 mkw. do 143 mkw.
Atutem lokalizacji inwestycji jest znajdujący się nieopodal pasaż handlowo-usługowy wzdłuż ulicy Wilczyńskiego, oraz Galeria Warmińska z kompleksem kinowym, klubem fitness i pobliskimi marketami. Dogodna lokalizacja umożliwia szybki dojazd do Starego Miasta, Plaży Miejskiej, a także podmiejskich terenów zielonych. Jednocześnie usytuowanie na końcu ulicy Pieczewskiej stanowi gwarancję spokoju.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych