PARTNER PORTALU

Nowe Miasto Pruszków nawiązuje do dawnej Fabryki Obrabiarek

Budowane przez grupę Jankowski Pulchny Górczak Nowe Miasto Pruszków to zespół apartamentowy nawiązujący do postindustrialnej architektury, czyli charakteru dawnej Fabryki Obrabiarek.

Autor: HouseMarket.pl 27 lipca 2016 09:45

Osiedle powstało u zbiegu ulic Stalowej z ulicą Sienkiewicza z pełną infrastrukturą. Oferuje otwarte przestrzenie publiczne: deptak i uliczki ze sklepikami, kawiarenkami i butikami, przedszkolem, placem zabaw.

W pierwszym etapie powstanie 96 apartamentów zlokalizowanych w sześciokondygnacyjnym budynku z usługami i garażami. Deweloper ma w ofercie lokale od 30 mkw. do 95 mkw. Na ostatniej kondygnacji zaplanował soft lofty.

Inwestycja wyróżni się przeszkleniami w elewacji, ogródkami przy mieszkaniach parterowych oraz dużymi balkonami i tarasami w pozostałych lokalach.

Wszystkie mieszkania położone są wyłącznie na wschód i południe, dzięki czemu zapewnione jest optymalne nasłonecznie. Dla mieszkańców dostępne będą także komórki lokatorskie, cichobieżne windy, plac zabaw dla dzieci oraz tereny zielone o pow. 0,5 ha przynależne do osiedla.

Ważnym atutem jest też pasaż pieszy wewnątrz osiedla i planowane przedszkole na terenie osiedla.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych