Nowe Miasto Pruszków nawiązuje do dawnej Fabryki Obrabiarek

Budowane przez grupę Jankowski Pulchny Górczak Nowe Miasto Pruszków to zespół apartamentowy nawiązujący do postindustrialnej architektury, czyli charakteru dawnej Fabryki Obrabiarek.

Autor: HouseMarket.pl 27 lipca 2016 09:45

Osiedle powstało u zbiegu ulic Stalowej z ulicą Sienkiewicza z pełną infrastrukturą. Oferuje otwarte przestrzenie publiczne: deptak i uliczki ze sklepikami, kawiarenkami i butikami, przedszkolem, placem zabaw.

W pierwszym etapie powstanie 96 apartamentów zlokalizowanych w sześciokondygnacyjnym budynku z usługami i garażami. Deweloper ma w ofercie lokale od 30 mkw. do 95 mkw. Na ostatniej kondygnacji zaplanował soft lofty.

Inwestycja wyróżni się przeszkleniami w elewacji, ogródkami przy mieszkaniach parterowych oraz dużymi balkonami i tarasami w pozostałych lokalach.

Wszystkie mieszkania położone są wyłącznie na wschód i południe, dzięki czemu zapewnione jest optymalne nasłonecznie. Dla mieszkańców dostępne będą także komórki lokatorskie, cichobieżne windy, plac zabaw dla dzieci oraz tereny zielone o pow. 0,5 ha przynależne do osiedla.

Ważnym atutem jest też pasaż pieszy wewnątrz osiedla i planowane przedszkole na terenie osiedla.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych