PARTNER PORTALU

Nowe mieszkania na osiedlu Neptun II

Ruszyła sprzedaż budynków C3 i C4 pierwszego etapu osiedla Neptun II, realizowanego przez Polnord w podwarszawskich Ząbkach. Oferta dewelopera wzbogaciła się o 65 mieszkań z terminem odbioru w czwartym kwartale 2017 roku.

Autor: HouseMarket.pl 30 czerwca 2016 14:19

– W budynkach C3 i C4 znajdzie się łącznie 65 mieszkań w układach od jednopokojowych do czteropokojowych o powierzchniach od 39 mkw. do 101 mkw. Ich mieszkańcy będą mieć dostęp do terenów zielonych i dużych placów zabaw dla dzieci, wspólnych dla Neptuna i Neptuna II. W trosce o to, by zapewnić klientom najlepszą jakość w atrakcyjnej cenie, przygotowaliśmy także ofertę mieszkań objętych programem MdM – mówi Dariusz Krawczyk, prezes zarządu Polnord.

Mieszkańcy najwyższych kondygnacji będą mogli cieszyć się odpoczynkiem na tarasach, lokale na parterze będą dysponować własnymi ogródkami, a pozostałe – balkonami. Do każdego mieszkania przypisana będzie komórka lokatorska lub boks w podziemnym garażu. Pozwolenie na budowę Polnord uzyskał w styczniu br. Od tego czasu na osiedlu trwają prace budowlane, których zakończenie planowane jest w czwartym kwartale 2017 roku.

Ząbki są jednym z najdynamiczniej rozwijających się miast aglomeracji warszawskiej. W najbliższym sąsiedztwie inwestycji Neptun znajdują się nie tylko punkty handlowo-usługowe, ale także placówki oświatowe, przychodnia i poczta. Spacerem można stąd dojść do Miejskiego Centrum Sportu, gdzie znajdują się basen, sauny, kręgielnia i korty do squasha.

Neptun to kompleks budynków, w których docelowo znajdzie się około 600 mieszkań. Powstaje przy ulicy Powstańców, w sąsiedztwie kameralnej zabudowy jednorodzinnej. Projekt autorstwa biura Plus3 Architekci jest nowoczesny, funkcjonalny i bezpieczny za sprawą całodobowej ochrony.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych