PARTNER PORTALU

Nowe mieszkania osiedla Słoneczna Morena już w sprzedaży

Robyg wprowadził do sprzedaży 239 lokali w budynku W1 Słonecznej Moreny. W kolejnej fazie projektu powstaną cztery domy w zabudowie bliźniaczej oraz 12 apartamentów. Zakończenie budowy nowych etapów inwestycji planowane jest na grudzień 2017 roku.

Autor: HouseMarket.pl 02 marca 2016 09:53

- W nowych etapach Słonecznej Moreny przewidywane jest wybudowanie 239 mieszkań o powierzchni od 29 do 107 mkw. Planowana jest również budowa czterech domów w zabudowie bliźniaczej oraz 12 apartamentów. Osiedla spółki wyróżniają się przystępnymi cenowo mieszkaniami o wysokim standardzie, które usytuowane są w atrakcyjnych i dobrze skomunikowanych lokalizacjach. Wszystkie te udogodnienia oraz system Smart House są wyjściem naprzeciw potrzebom młodych, dynamicznych klientów, którzy oczekują komfortu oraz kompleksowych osiedli w pobliżu terenów zielonych – tłumaczy Oscar Kazanelson, przewodniczący rady nadzorczej Robyga.

Słoneczna Morena usytuowana jest w centrum miasta, gdzie ponad cztery hektary ziemi przeznaczono na tereny zielone. Osiedle zlokalizowane jest między dwoma centrami Gdańska: handlowym (Wrzeszcz) i kulturalnym (Stare Miasto) oraz doskonale skomunikowane dzięki rozwiniętej sieci dróg, linii autobusowych i powstającej linii tramwajowej oraz kolei metropolitalnej.

Na terenie osiedla powstało boisko wielofunkcyjne, zewnętrzny fitness, ścieżki spacerowe jak również specjalne miejsce do gier i relaksu. Słoneczną Morenę tworzy kompleks mieszkań, apartamentów i domów w zabudowie bliźniaczej.

Inwestycja budowana jest w technologii SMART HOUSE. Poszczególne moduły pozwalają na zdalne sterowanie sprzętami znajdującymi się w mieszkaniu. Za pomocą łatwej w obsłudze aplikacji mobilnej można kierować pracą m.in. żaluzji, gniazdek elektrycznych czy klimatyzacji.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych