PARTNER PORTALU

Nowe mieszkania powstaną w Dobrzykowicach

Inter-ES Deweloper planuje budowę osiedla w miejscowości Dobrzykowice, położonej tuż przy wschodniej granicy miasta Wrocławia. W ofercie znajdą się mieszkania od 32 do 80 mkw. Budynki będą posiadały po trzy kondygnacje razem z parterem.

Autor: HouseMarket.pl 21 marca 2016 11:14

Dobrzykowice leżą tuż przy wschodniej granicy Wrocławia. We wsi znajduje się między innymi szkoła podstawowa w odległości kilkunastu metrów od planowanego osiedla. Atutem miejscowości jest bliskie sąsiedztwo ważnych węzłów komunikacyjnych np. wschodniej obwodnicy Wrocławia, autostrady A4 oraz drogi ekspresowej S8.

W ofercie Osiedla Dobrzykowice znajdą się mieszkania od 32 do 80 mkw. Bloki będą posiadały po trzy kondygnacje razem z parterem. Na parterze budynku A zaplanowano lokale mieszkalne z zielonymi tarasami.

Deweloper  zaplanował na terenie inwestycji budowę terenów rekreacyjnych dla rodzin z dziećmi oraz miejsc postojowych dla samochodów osobowych. Cena jednego kosztuje 5 tys. zł.

Planowane rozpoczęcie inwestycji to pierwszy kwartał 2016 r., a termin przekazania pierwszych mieszkań – drugi  kwartał 2017 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych