PARTNER PORTALU

Nowe mieszkania w Ostrowcu. Powstaje Osiedle Kopernika 34 A

Osiedle Kopernika 34 A będzie usytuowane na terenie dawnych Zakładów Odzieżowych Gambo, na działce o powierzchni ponad 6,5 tys. mkw. W skład osiedla wejdą dwa budynki wielorodzinne, mieszkalne o podwyższonym standardzie, składające się z 5 kondygnacji naziemnych oraz kondygnacji podziemnych. Budowa już ruszyła.

Autor: HouseMarket.pl 16 listopada 2017 15:22

Realizowany przez OTBS Ostrowiec projekt przewiduje też hale garażowe z miejscami postojowymi dla samochodów osobowych oraz pomieszczenia piwniczne (komórki lokatorskie) i techniczne. Komunikacja w budynkach odbywać się będzie klatkami schodowymi i windami osobowymi.

Osiedle zostało zaprojektowane z rozmachem i dbałością o detal architektoniczny. Funkcjonalne rozkłady mieszkań oraz wysoka jakość i wyposażenie budynków to atuty, do których przykładamy wielką wagę i które gwarantują pełny komfort. Nowoczesna elewacja oraz przestronne balkony, loggie i tarasy podniosą atrakcyjność tego miejsca. Usytuowanie budynków pozwala na optymalne doświetlenie mieszkań oraz wykorzystanie pięknych walorów krajobrazowych. Na terenie osiedla przewidziana jest część rekreacyjna, z nowoczesnym placem zabaw oraz parkingi dla gości.

Kopernika 34 A będzie osiedlem ogrodzonym i podłączonym do miejskiej sieci ogrzewania MEC. Mieszkania będą oferowane w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji. Koszt na parterze to 3,52 tys. zł za mkw. i 3,6 tys. zł za mkw. na piętrze. Podziemne miejsce parkingowe będzie kosztować 15 tys. zł.

Finansowanie inwestycji oparte jest o bankowy otwarty rachunek powierniczy i zasady ochrony wpłaconych środków nabywców, ustalone w tzw. ustawie deweloperskiej. Inwestycja jest realizowana na gruncie o użytkowaniu wieczystym i nie jest obciążona hipoteką.

Osiedle Kopernika 34 A to nowa inwestycja realizowana w samym sercu Ostrowca Św., na terenie pomiędzy ulicami Iłżecką a Kopernika. Wyśmienita lokalizacja do zamieszkania w strefie oddalonej od ulicznego zgiełku tras przelotowych a zarazem w centralnym bardzo reprezentacyjnym miejscu miasta. Swoją wysoką renomę zawdzięcza przede wszystkim dużej ilości zieleni i dobrym połączeniom komunikacyjnym z centrum miasta. Osiedle od strony północnej i zachodniej graniczyć będzie z blokami Ostrowieckiej Spółdzielni Mieszkaniowej, od strony wschodniej i południowej z II Liceum Ogólnokształcącym im. Joachima Chreptowicza i Parkiem XXV lecia. W niewielkiej odległości znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum oraz liceum. W bezpośrednim sąsiedztwie funkcjonuje przychodnia zdrowia i osiedlowe centrum handlowe. Miejsce jest dobrze skomunikowane (przystanek MPK, postój taxi) z centrum i innymi osiedlami miasta.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych