PARTNER PORTALU

Nowe Morskie - kolejne mieszkania w Gdyni od Euro Styl

Deweloper wprowadził nową ofertę mieszkań na granicy gdyńskiej dzielnicy Pogórze oraz gminy Kosakowo. To osiedle o nazwie Nowe Morskie.

Autor: Housemarket.pl 05 listopada 2015 13:44

Nowe Morskie od Osiedla Morskiego, wybudowanego przez Euro Styl, różni się przede wszystkim architekturą i wielkością budynków. Inwestycja została zaprojektowana w nowoczesnym i eleganckim stylu. Jasne elewacje zostaną miejscowo uszlachetnione płytami fasadowymi o kolorze i fakturze nawiązującej do drewna, balkony zaś wykończone zostaną szklanymi balustradami.

Osiedle składać się będzie z 4 niewielkich, dwupiętrowych budynków, w których łącznie znajdą się 63 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania. Najtańsze 2-pokojowe mieszkanie kosztuje 236 303 zł, a najdroższe 4-pokojowe – 395 847 zł. Cena metra kw. rozpoczyna się od 5 150 zł.

W każdym budynku na poziomie komórek lokatorskich znajdzie się rowerowania, a w trzech również hala garażowa. Mieszkania parterowe będą posiadały ogródki, a mieszkania zlokalizowane na piętrach - balkony i tarasy. Dzięki spadzistemu dachowi w wybranych mieszkaniach na ostatniej kondygnacji w części salonu, pomieszczenie zyska ponadstandardową wysokość, wynoszącą miejscami nawet do ponad 3 m. Budynki gotowe do odbioru będą w IV kwartale 2016 roku.

Natomiast mieszkania gotowe do odbioru znajdują się na Osiedlu Morskim. W ofercie znajdują się mieszkania 1-, 2- i 3-pokojowe o zróżnicowanym metrażu, liczącym od 31,78 do 52,71 mkw.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych