PARTNER PORTALU

Nowe Morskie: Stan surowy osiedla Euro Stylu już prawie gotowy

Większość z budynków osiedla Nowe Morskie osiągnęła już stan surowy. Niebawem rozpoczną się prace wykończeniowe.

Autor: HouseMarket.pl 15 czerwca 2016 16:12

Kameralne osiedle Nowe Morskie powstaje zaraz obok Osiedla Morskiego. Obie inwestycje należą do dewelopera Euro Styl i znajdują się na terenie Gdyni Pogórza oraz gminy Kosakowo, w niedalekiej odległości od ulicy Płk. Stanisława Dąbka.

Atutem tej lokalizacji jest bogate zaplecze infrastrukturalne: punkty handlowo-usługowe, szkoły, przedszkola oraz centrum handlowe, a także zarazem bliskość wspaniałych terenów do rekreacji – lasy, rezerwaty przyrody, plaże w Rewie, Babich Dołach i na Oksywiu.

- Prace budowlane odbywają się zgodnie z harmonogramem: Aktualnie kończymy stan surowy ostatniego z czterech budynków osiedla oraz rozpoczynamy prace wykończeniowe mieszkań. Jednocześnie trwają prace związane z przyłączeniem sieci instalacyjnych – informuje Igor Frozyna, kierownik robót.

W czterech 2-piętrowych budynkach łącznie znajdą się 63 dwu-, trzy-, i czteropokojowe mieszkania. We wszystkich budynkach zaprojektowano komórki lokatorskie oraz rowerownie, a w trzech – hale garażowe.

Cena metra kwadratowego rozpoczyna się od 4 950 zł. Najtańsze 2-pokojowe mieszkanie kosztuje 236 660 zł, 3-pokojowe – 304 928 zł, a 4-pokojowe kupimy już za 373 650 zł.

Mieszkania gotowe do odbioru będą w IV kwartale br.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych