PARTNER PORTALU

Nowe Ogrody Apartamenty: Wysoki standard w Czubach

Nowe Ogrody Apartamenty to aktualnie jedyny zespół apartamentów i mieszkań o podwyższonym standardzie realizowany w lubelskiej dzielnicy Czuby. Ceny lokali ustalono indywidualnie, wahają się od 4,9 do 6,7 tys. zł/mkw.

Autor: HouseMarket.pl 19 maja 2016 10:04

Komfortowy kompleks mieszkaniowy na lubelskich Czubach realizuje Sanitex Development. Do wyłącznej dyspozycji właścicieli nieruchomości jest prywatny ogród o powierzchni ok. 2 tys. mkw. wraz z placem zabaw oraz suchym oczkiem wodnym otoczonym dekiem drewnianym i dekoracyjnie oświetlonym. Wyjątkowe w tym rejonie rozwiązanie realizacji ogrodu poza płytą garażową umożliwiło dokonanie głębokich nasadzeń dających cień w czasie letniego wypoczynku.

Lokale mieszkalne mają wysokość 270 lub 300 cm. Mieszkaniom na parterze wydzielono prywatne ogrody w zamkniętych strefach dostępu.

Apartamenty od piątego do siódmego piętra posiadają tarasy o powierzchni od 20 do 100 mkw. We wszystkich salonach zaprojektowano spektakularne przeszklenia. Stolarka okienna jest drewniana. Posadzki balkonów i tarasów zaprojektowano w technologii wentylowanej i wyłożono je kamiennymi płytami terazzo lub deskami tarasowymi.

Komfort akustyczny zapewniają specjalnie izolowane stropy, które tłumią hałas dwukrotnie skuteczniej niż stosowane standardowo. Szyby windowe nie stykają się ze ścianami mieszkań.

Na wybranych kondygnacjach drzwi wejściowe do mieszkań wykończono panelami pokrytymi naturalnymi fornirami. Klatki schodowe i holle zaprojektowano z dbałością o detal architektoniczny. Szafki instalacyjne, skrzynki na listy i oprawy oświetleniowe zlicowano z powierzchniami ścian i sufitów. Posadzki trzech najwyższych kondygnacji wyłożono dębowym parkietem z wtopionymi wycieraczkami. Ściany holli parterów wyłożono lustrami.

Zaprojektowano zintegrowany system bezpieczeństwa dostępu oraz system zewnętrznego i wewnętrznego stałego monitoringu.

Budynek posiada w częściach wspólnych wyłącznie energooszczędny system oświetlenia LED. Każda łazienka ma specjalne gniazda do zasilania podgrzewania podłogowego. Apartament na najwyższej kondygnacji wyposażono w preinstalację klimatyzacji.

Część elewacji zaprojektowano w systemach wentylacyjnych z wykończeniem płytami HPL. Na części fasady zastosowano specjalne tynki z biocydami zapewniającymi nieporastanie glonami oraz nowoczesne systemy BSO z wykorzystaniem ciemniejszej kolorystyki.

Cała inwestycja realizowana będzie w ramach generalnego wykonawstwa przez P.W. Sanitex. Bezpośrednio przy nowym zespole mieszkaniowym zaprojektowano ścieżkę rowerową i do joggingu. Sięga ona po Stary Las i jest połączona z siecią miejskich ścieżek rowerowych.

Pierwszy etap osiedla ma być zakończony we wrześniu 2016 r., drugi – do końca listopada 2017 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych