PARTNER PORTALU

Nowe Ogrody przyciągają najemców lokali usługowych

Wygodna lokalizacja i duże, rozwijające się osiedle – to tylko nieliczne aspekty, na które zwracają uwagę najemcy lokali usługowych. Często ich wybór pada na nowe osiedla. Dobrym przykładem są poznańskie Nowe Ogrody.

Autor: HouseMarket.pl 22 grudnia 2015 13:24

Inwestycja dewelopera Proxin Ogrody realizowana jest na poznańskich Ogrodach od 2013 r. Do tej pory zakończono budowę pierwszego etapu. Do użytku oddano 73 mieszkania i siedem lokali handlowo-usługowych. Drugi etap zakłada wzniesienie pięciokondygnacyjnego budynku wielorodzinnego, gdzie planowanych jest wybudowanie kolejnych 86 mieszkań i oddanie ich nowym najemcom pod koniec czwartego kwartału 2016 r.

Aktualnie trwają przygotowania do sprzedaży trzeciego etapu, którego budowa ruszy w pierwszym kwartale 2016 r. Pozostałe etapy są w trakcie projektowania. W ramach całej inwestycji przewidziano osiem budynków, w których zostanie zaaranżowanych około 650 lokali. Oznacza to, że w przeciągu kilku lat osiedle Nowe Ogrody wzbogaci się o ponad tysiąc mieszkańców.

Takie liczby zachęcają wielu inwestorów do kupna lokalu usługowego. –  Decydującym atutem lokali usługowych w naszej inwestycji jest dobra lokalizacja, projekt rozwoju osiedla i stale przybywający nowi mieszkańcy – mówi Marlena Zapalska, prezes spółki Proxin Ogrody.

Nowe Ogrody stanowią interesujące miejsce w Poznaniu do nabycia zarówno mieszkania, jak i lokalu na założenie własnej firmy. – Do tej pory zaufali nam już lekarze. Mieszkańcy mogą korzystać z usług m.in. ginekologów, stomatologa czy lekarza medycyny estetycznej, a to niewątpliwe udogodnienie – zaznacza Marlena Zapalska.

Obecnie w sprzedaży zostały jeszcze cztery lokale usługowe o powierzchni od 41 do 113 mkw. Ich cena to 6 650 zł za mkw. Jeden z nich został wykończony pod klucz, dwa inne są w stanie deweloperskim i można je nabyć z rabatem wynoszącym 10 proc.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych