PARTNER PORTALU

Nowe Ogrody. Rusza sprzedaż trzeciego etapu

W budynku z drugiego etapu wstawiono już okna. Obecnie trwają prace instalacyjne i wykończeniowe wewnątrz. Ponadto spółka Proxin Ogrody rusza ze sprzedażą trzeciego etapu.

Autor: HouseMarket.pl 29 stycznia 2016 13:24

Osiedle Nowe Ogrody jest położone pomiędzy osiedlem Lotników Wielkopolskich a osiedlem Lotnictwa Polskiego, przy ulicy Janusza Meissnera 2 w poznańskiej dzielnicy Jeżyce.

– W budynku z drugiego etapu wstawiono już okna. Obecnie trwają prace instalacyjne i wykończeniowe wewnątrz. Ponadto ruszamy ze sprzedażą trzeciego etapu, którego budowa rozpocznie się wiosną bieżącego roku – mówi Marlena Zapalska, prezes spółki Proxin Ogrody.

 Nowe Ogrody charakteryzują się m.in. dużymi oknami, balkonami i zielonymi tarasami o powierzchni do 60 mkw. Lokale na parterze przeznaczono na pasaż handlowy funkcjonujący jako zaplecze usługowe osiedla.

Po ukończeniu trzeciego etapu inwestycji powstanie wewnętrzny dziedziniec z placem zabaw dla dzieci oraz zielenią. Na terenie osiedla powstaną również naziemne stanowiska parkingowe z wydzielonymi miejscami dla osób niepełnosprawnych. W podziemiu, oprócz garaży, znajdą się pomieszczenia gospodarcze.

Pierwsza faza osiedla będzie się składała z trzech etapów. Pierwszy z budynków został oddany do użytkowania w lutym 2014 r. Przewidywany termin ukończenia drugiego etapu to czwarty kwartał 2016 r. Ostatni (III) budynek tej fazy poprzedzi budowa etapu czwartego z terminem realizacji na czwarty kwartał 2017 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych