PARTNER PORTALU

Nowe Orłowo. Kolejny etap już w sprzedaży

Do sprzedaży trafił kolejny - siódmy już - etap inwestycji Nowe Orłowo zlokalizowanej w Gdyni. Kameralne osiedle, które tworzą dwu i trzy-piętrowe budynki przypominają luksusowe wille otoczone ogrodem.

Autor: housemarket.pl 25 sierpnia 2017 10:47

W sierpniu tego roku rozpoczyna się budowa kolejnego budynku mieszkalnego, składającego się z dwóch, niezależnych części kubaturowych - N i O. Każda z nich będzie mieć trzy piętra 

i własną klatkę schodową. Przestrzeń pomiędzy nimi została zaplanowana tak, by zapewnić poczucie intymności przyszłych mieszkańców.  

Nowo Orłowo składa się z części usługowej i mieszkalnej. W ramach tej drugiej, łącznie powstało 14 budynków. Kameralne dwu i trzy - piętrowe bryły zaprojektowali architekci z pracowni Arch Deco. Położone wśród zieleni budynki wyglądem przypominają modernistyczną wille.

Wykończenia z naturalnego kamienia i drewna dają wrażenie lekkości i elegancji. Osiedle zachwyca także wnętrzami. W projekcie uwzględniono eleganckie detale i elementy sztuki, m.in. grafiki malowane na szkle. W projekcie Invest Komfort, mieszkańcy Nowego Orłowa mają swobodny dostęp do prywatnej strefy rekreacyjno-wypoczynkowej z fitness, salą klubową oraz sauną suchą i parową.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych