PARTNER PORTALU

Nowe Orłowo rośnie w letniskowej części Gdyni

Nowe Orłowo, inwestycja Invest Komfort, jest kameralnym osiedlem, które tworzą dwupiętrowe i trzypiętrowe budynki. Przypominają luksusowe wille otoczone ogrodem.

Autor: HouseMarket.pl 19 sierpnia 2016 12:19

Mieszkania na parterze mają ogródki osłonięte wysokim żywopłotem, na ostatnich piętrach tarasy. Charakterystyczne platformy na dachach przypisane są do wybranych mieszkań.

Orientacyjne ceny mieszkań prezentują się następująco: dwupokojowe kosztuje od 804 do 946 tys. zł, za trzy pokoje trzeba zapłacić od 1185 do 1600 tys. zł, cena układu czteropokojowego waha się między 2113 a 2417 tys. zł. Pięciopokojowy apartament deweloper wycenia na 4068 tys. zł

W Nowym Orłowie nad bezpieczeństwem czuwa całodobowa ochrona wyposażona w system monitoringu. W mieszkaniach zainstalowano sygnalizację antynapadową połączoną z ochroną oraz wideodomofony. Miejsce postojowe dla samochodów znajduje się w hali garażowej, do której dojeżdża się windą z każdego poziomu budynku.

Na terenie Nowego Orłowa funkcjonuje kompleks fitness tylko dla mieszkańców. Jest sala ćwiczeń z urządzeniami do treningu siłowego i kondycyjnego, sauny oraz sala klubowa ze stołem bilardowym. Wykończenia części wspólnych wykonane zostały z użyciem naturalnego kamienia, drewna i ekskluzywnych detali.

Nowe Orłowo położone jest w nadmorskiej, letniskowej części Orłowa, pomiędzy ulicą Orłowską a Spacerową. Kilka minut wystarczy, aby dojść na brzeg morza.

Ponad Nowym Orłowem góruje rezerwat przyrody z charakterystycznym klifem i szlakami do spacerów. Nieopodal w parku w Kolibkach odbywają się letnie koncerty, na plaży poniżej działa teatr. W parku przygody czekają atrakcje bardziej ekstremalne. Można też poćwiczyć uderzenia w pobliskim parku golfowym lub pojeździć konno.

W Orłowie znajduje się wszystko, co zaspokaja codzienne potrzeby – od świeżego pieczywa na śniadanie po dobra luksusowe. Można pieszo wybrać się do pobliskich sklepów i centrum handlowego. Blisko domu znajdują się przedszkole i szkoły dla dzieci, lekarze czy apteka. Położenie inwestycji umożliwia dogodny dojazd do Sopotu, Śródmieścia Gdyni, gdańskiej starówki czy na lotnisko.

 

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych