PARTNER PORTALU

Nowe osiedle, nowy rynek. Znamy szczegóły pierwszej inwestycji BPI we Wrocławiu

Na Kępie Mieszczańskiej w bezpośrednim sąsiedztwie wrocławskiej Starówki wyrośnie nowe osiedle na ponad 350 mieszkań. Potężna inwestycja będzie jednocześnie debiutem BPI na dolnośląskim rynku mieszkaniowym. O szczegółach - specjalnie dla Housemarket.pl - mówi Maciej Golis, dyrektor projektu.

Autor: HouseMarket.pl 21 marca 2016 18:52
W grudniu w 2014 r. firma BPI podjęła decyzję o wejściu na wrocławski rynek nieruchomości, kupując teren na Kępie Mieszczańskiej w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta.

- Na nieruchomości o powierzchni jednego hektara zrealizujemy projekt funkcji mieszanej pod nazwą Bulwary Książęce, gdzie zbudujemy 352 mieszkania wraz z funkcją towarzyszącą - w parterach budynku znajdą się obiekty handlowe. Lokalizacja z dwustronną ekspozycją na rzekę Odrę oraz to , że większa część mieszkań będzie miała duże balkony i tarasy stanowi o wyjątkowości tego projektu - mówi Maciej Golis, dyrektor projektu Bulwary Książęce, inwestycji BPI.

Rozpoczęcie inwestycji zaplanowano na czerwiec br. - Obecnie czekamy na wydanie decyzji na pozwolenie na budowę. Inwestycja będzie realizowana w dwóch etapach - zapowiada Marcin Golis. - Zakończenie I etapu przewidujemy na koniec 2018 r. Drugi etap rozpocznie się w czerwcu 2017 r.

Całość kompleksu zostanie oddana do użytku pod koniec 2019 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych