PARTNER PORTALU

Nowe Osiedle powstaje w Strzelinie

W północnej części Strzelina, u zbiegu ulic Grota-Roweckiego i Okulickiego, firma Osiński i Syn realizuje Nowe Osiedle.

Autor: HouseMarket.pl 31 marca 2017 16:43

Pierwszy czteropiętrowy budynek mieszkalny powstanie na działce o powierzchni ok. 3100 mkw. Będzie nowoczesnym wielorodzinnym obiektem z windą i garażem podziemnym.

Budynek zaprojektowany został w nowoczesnych technologiach gwarantujących wysokie parametry izolacji cieplnej. Mieszkania zostaną wykończone w standardzie deweloperskim, na życzenie klienta możliwe jest również wykończenie pod klucz.

Inwestycja została podzielona na trzy etapy. Wśród mieszkań przyszli nabywcy znajdą lokale o powierzchni od 37 mkw. do prawie 80 mkw., zarówno z wydzielonymi kuchniami jak i aneksami kuchennymi. Dodatkowo do wszystkich mieszkań zaprojektowano duże balkony lub tarasy. Łącznie Nowe Osiedle oferuje 64 nowoczesne, wygodne i przestronne mieszkania. W pierwszym etapie zrealizowano 20 mieszkań. Etap drugi i trzeci to kolejne 44 mieszkania.

W kondygnacji podziemnej, oprócz parkingów, zlokalizowane będą również komórki lokatorskie. Na wewnętrznym dziedzińcu znajdą się miejsca parkingowe, a każdą wolną przestrzeń wypełnią trawa, drzewa i krzewy. Lokalizacja budynku, ogrodzenie i zagospodarowanie całego terenu oraz własne miejsca parkingowe zapewnią wygodę i bezpieczeństwo mieszkańców. Nabywcy mieszkań w ramach drugiego etapu będą mogli zamieszkać w swoich nowych mieszkaniach już w drugim kwartale 2018 r. Realizacja mieszkań w ramach trzeciego etapu zostanie zakończona do końca 2018 roku.

Projekt dedykowany klientom ceniącym sobie spokój, ciszę oraz uroki terenów zielonych. Szybki i łatwy dostęp do placówek handlowych, usługowych i sportowych min. targowiska miejskiego, Biedronki, aquaparku i orlika to dodatkowe atuty lokalizacji osiedla.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych