PARTNER PORTALU

Nowe Piastowskie Apartamenty z tarasami na dachu

Deweloper Ekonbud-Fadom wprowadził do oferty nowy projekt. Piastowskie Apartamenty to kompleks mieszkaniowy z 108 mieszkaniami i podziemną halą garażową. Finalizacja nastąpi pod koniec 2017 roku.

Autor: HouseMarket.pl 15 czerwca 2016 10:42

Deweloper Ekonbud-Fadom aktualnie prowadzi pięć inwestycji, a do oferty wprowadził kolejną. Piastowskie Apartamenty powstaną przy ulicy Zawadzkiego „Zośki” 42 w Zielonej Górze. W ramach inwestycji powstanie 108 mieszkań o powierzchni od 43 do 125 mkw. Dostępne są kawalerki, dwu-, trzy- i czteropokojowe lokale, a także dwupoziomowe apartamenty na czwartym piętrze, zapewniające maksymalną funkcjonalność oraz swobodę aranżacyjną wnętrz.

– Lokale znajdujące się na parterze zostaną wyposażone w ogródki, natomiast do mieszkań zlokalizowanych na ostatniej kondygnacji będą przynależały przestronne tarasy na dachu budynku – dodaje Izabela Woźnica-Letka z zielonogórskiego biura sprzedaży Ekonbud-Fadom.

Piastowskie Apartamenty to nie tylko mieszkania

Co istotne, każda klatka schodowa zostanie wyposażona w cichobieżną windę dostępną z poziomu -1, podziemną halę garażową oraz komórki lokatorskie przynależące do każdego mieszkania. Deweloper zadba również o małą architekturę. Zaaranżowana zostanie zieleń, powstanie plac zabaw, który będzie bezpiecznym miejscem dla dzieci, ale także idealną przestrzenią do zawiązywania sąsiedzkich przyjaźni.

Piastowskie Apartamenty to dobra lokalizacja dla rodzin, bowiem w okolicy znajdują się przedszkola i szkoły. Ponadto, w niedalekiej odległości dostępne są punkty handlowo-usługowe, a komunikacja z centrum Zielonej Góry zajmuje kilka minut.

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych