PARTNER PORTALU

Nowe rynki, nowe inwestycje. Prezes Lokum Deweloper podsumowuje rok

Rekordowe wyniki, debiut giełdowy i wejście na nowe rynki - to był pracowity rok dla Lokum Deweloper. - Ale dzięki temu bardzo dobry - komentuje Bartosz Kuźniar, prezes spółki.

Autor: HouseMarket.pl 24 marca 2016 16:58

Ubiegły rok był dla nas bardzo ważny i jednocześnie pod wieloma względami rekordowy - komentuje wyniki Bartosz Kuźniar, prezes zarządu Lokum Deweloper. - Zrealizowaliśmy prognozy finansowe osiągając najwyższe w naszej historii przychody, utrzymując przy tym wysoką rentowność netto. Podpisaliśmy również rekordowo wysoką liczbę umów przedsprzedaży mieszkań, co pozytywnie przełoży się na wyniki w kolejnych okresach.

Jednocześnie w zeszłym roku firma przeprowadziła emisje akcji oraz obligacji, co zapewnia jej możliwości pozyskiwania nowych gruntów i realizowania kolejnych projektów.

- Zgodnie ze strategią znacząco zwiększamy skalę działalności, czego potwierdzeniem jest rozpoczęcie kolejnych projektów we Wrocławiu, ale również wejście w ostatnich tygodniach na rynek krakowski, gdzie budowa naszego pierwszego osiedla ma ruszyć już w drugiej połowie bieżącego roku - mówi prezes zarządu Lokum Deweloper.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych