PARTNER PORTALU

Nowe szaty Universamu Grochów kuszą inwestorów

Największa mieszkaniowa inwestycja Grupy Dantex przyciąga potencjalnych mieszkańców oraz inwestorów poszukujących dobrych okazji do lokowania pieniędzy. - Sprzyja nam dobra lokalizacja i sytuacja na rynku – mówi Jacek Orkisz, członek zarządu Grupy Dantex.

Autor: HouseMarket.pl 04 lipca 2016 08:10

Rondo Wiatraczna to w 33-letniej historii firmy sztandarowa inwestycja Grupy Dantex. - Zainteresowanie potencjalnych mieszkańców, jak i inwestorów jest ogromne. Spodziewamy się szybkiej sprzedaży części mieszkaniowej – ze względu na dobrą lokalizację projektu i sprzyjający rynek – mówi Jacek Orkisz, członek zarządu Grupy Dantex. - Planujemy zakończyć prace w czwartym kwartale 2017 roku.

Przeczytaj też: Nowa odsłona Universamu. Startuje budowa inwestycji Rondo Wiatraczna

Budowa inwestycji rozpoczęła się pod koniec 2015 roku. Kompleks mieszkaniowo-handlowy składać się będzie z 470 mieszkań i ponad 12 tys. mkw. powierzchni handlowej; zlokalizowany będzie przy Rondzie Wiatraczna. Zgodnie z projektem przygotowanym przez pracownię FS&P Arcus w miejscu obecnego budynku Universamu powstaną dwie wieże połączone ośmiopiętrowym podium.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych