PARTNER PORTALU

Nowe Żerniki czekają na lokatorów

Atal uzyskał pozwolenie na użytkowanie dla pierwszego etapu wrocławskiej inwestycji Nowe Żerniki. Klienci mogą odebrać 109 mieszkań oraz 9 lokali usługowych.

Autor: housemarket.pl 08 grudnia 2017 14:52

Budynki znajdują się nieopodal ulicy Kosmonautów, w bliskim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych. Nowe Żerniki to nowa dzielnica miasta oferująca nie tylko lokale mieszkaniowe i usługowe, ale również placówki oświaty, kultury i sztuki.

Na kompleks mieszkaniowy Atal Nowe Żerniki składają się dwa etapy budowy. W ukończonej inwestycji powstały cztery budynki posiadające od 3 do 6 pięter. Z lokalami o zróżnicowanych rozkładach - od kawalerek po 4 pokojowe mieszkania - i z przemyślanym podziałem wnętrz, gwarantującym wygodę ich aranżacji i użytkowania.

W inwestycji znajduje się także 69 funkcjonalnych komórek lokatorskich oraz przestronny parking, który pomieści 138 samochodów. Cichobieżne windy ułatwią mieszkańcom przemieszczanie się między kondygnacjami. Inwestycja jest przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. W budynkach powstało także 9 lokali usługowych, które ułatwią lokatorom załatwienie codziennych spraw.

Trwa sprzedaż mieszkań w powstającym nieopodal drugim etapie inwestycji Atal Nowe Żerniki obejmującym siedem budynków z 218 mieszkaniami i 14 lokalami usługowych. Przyszli lokatorzy mogą wybierać spośród ustawnych kawalerek, 2, 3 i 4-pokojowych mieszkań. Architekci zaplanowali lokale o powierzchni od 27,43 do 99,90 mkw. W budynkach przewidziano też 140 komórek lokatorskich oraz 282 miejsca parkingowe.

- Nowe Żerniki to unikatowy projekt, który na nowo definiuje standardy komfortowego budownictwa mieszkaniowego. Inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem osób szukających mieszkań we Wrocławiu. W pierwszym etapie inwestycji wolne zostały już tylko 2 lokale, również w drugim etapie ponad połowa mieszkań została już sprzedana - mówi Mateusz Juroszek, wiceprezes Atal. 

Nowe Żerniki charakteryzuje nowoczesna i efektowna architektura wpisująca się w koncepcję osiedla modelowego oferującego znacznie więcej udogodnień niż typowe budownictwo mieszkaniowe. Docelowo osiedle zaoferuje wiele możliwości spędzania czasu wolnego, a w jego obrębie zlokalizowane będą liczne punkty usługowe, placówki oświaty, kultury i sztuki. Projekt uwzględnia zróżnicowane potrzeby mieszkańców – z myślą o najmłodszych lokatorach powstały place zabaw, natomiast dorośli docenią efektowną zieleń oraz przestrzeń wspólną osiedla.

Inwestycja Nowe Żerniki jest spójna z istniejącą, jak i zaplanowaną zabudową. Dzięki stylistyce i stonowanej kolorystyce zabudowa wpisuje się w elegancki krajobraz tej części Wrocławia, na jej tle wyróżniając się nowoczesnością i estetyką wykończenia.

Za projekt Nowe Żerniki odpowiada biuro projektowe Szlachcic Architekci.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych