PARTNER PORTALU

Nowe Złotniki blisko końca II etapu

Budowa osiedla Nowe Złotniki w podpoznańskiej gminie Suchy Las rozpoczęła się w czerwcu 2015 roku. Aktualnie trwa realizacja II etapu, którego zakończenie przewidziane jest na koniec roku 2017. Wkrótce ruszy też budowa budynku handlowo-usługowego przy inwestycji.

Autor: housemarket.pl 06 października 2017 11:04

Nowe Złotniki to osiedle domów w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej przy ul. Azaliowej i Pigwowej w Złotnikach. Budująca je spółka Duda Development oferuje funkcjonalne mieszkania dwupoziomowe o wielkości od 131 do 150 mkw, każdy z własnym ogrodem, garażem i dodatkowym miejscem postojowym przed budynkiem. Etap I budowy osiedla, w ramach którego powstały 22 lokale, zakończono w marcu 2016 roku. Na ten moment został wolny tylko jeden segment - w pełni wyposażony i nowocześnie wykończony dom pokazowy.

W II etapie, gdzie również powstają 22 lokale mieszkalne, stoi już większość budynków. Patrząc całościowo, sprzedana jest już ponad połowa domów z tego etapu. Trwają prace przy elewacji i na dachu. Natomiast przy ul. Pigwowej w przygotowaniu jest droga gmina dojazdowa do wszystkich segmentów, wraz z chodnikiem, oświetleniem oraz ogólnodostępnymi miejscami parkingowymi. Tym samym spółka wchodzi w ostatni etap budowy domów przy Pigwowej, gdzie przyszli lokatorzy będą mieli piękny widok na okoliczną zieleń. Można to sprawdzić, umawiając się na spotkanie w Biurze Sprzedaży w domu pokazowym przy ul. Azaliowej.

W celu zapewnienia szybkiego i łatwego dostępu do podstawowych produktów czy usług, ruszyła budowa parterowego budynku handlowo-usługowego z 4 lokalami, tuż przy inwestycji. Część obiektu zajęta jest już przez sklep Żabka oraz Biuro Sprzedaży Duda Development. Dwa wolne pomieszczenia, o powierzchni 9 i 107 m2, czekają na swoich najemców. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych