PARTNER PORTALU

Nowie mieszkania na Osiedlu Ślichowice

HSD Arrow Development buduje mieszkania w Kielcach przy ul. Kazimierza Wielkiego i Permskiej, na popularnym Osiedlu Ślichowice.

Autor: HouseMarket.pl 14 lipca 2016 16:39

HSD Arrow Development rozpoczął budowę w drugim kwartale 2016 roku. Deweloper planuje ją zakończyć w czwartym kwartale 2017 roku.

W budynku znajdą się 54 mieszkania o powierzchni od 33 mkw. do 130 mkw. Jak zapewnia deweloper innowacyjna struktura budynku pozwala dowolnie zmieniać układ oraz powierzchnię mieszkań i dostosować ją do potrzeb klienta.

Budynek będzie podpiwniczony z podziemnym garażem oraz komórkami lokatorskimi.

Inwestycja powstaje na Osiedlu Ślichowice. Leżące u stóp Karczówki Ślichowice są najprężniej rozwijającym się rejonem miasta. Zyskały miano największej sypialni Kielc. Zabudowa ma charakter typowo mieszkalny.

W pobliżu osiedli - oprócz bloków i domów jednorodzinnych - znajdują się przedszkola, szkoła podstawowa, centrum handlowe, kościół oraz obiekty sportowe i rezerwat przyrody nieożywionej. Chętnych na nowe mieszkania w Kielcach Ślichowicach jest sporo. Spokojne i dobrze skomunikowane osiedle stało się popularną lokalizacją.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych