PARTNER PORTALU

Nowy apartamentowiec przy Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach

Już na etapie projektu, wielu ekspertów podkreślało, że to jedna z ciekawszych propozycji w Centralnej Europie. Według planu na przestrzeni 4 tysięcy metrów kwadratowych, w Międzyzdrojach mają powstać dwa budynki o wysokości 55 metrów i składające się z 17 pięter. Łącznie w ramach inwestycji wybudowanych zostanie 300 luksusowych apartamentów.

Autor: housemarket.pl 11 września 2017 16:00

Firma Siemaszko wybuduje dwa apartamentowce zlokalizowane w pierwszej linii brzegowej, tuż obok morza w Międzyzdrojach. Łącznie klienci mogą, a w zasadzie mogli wybierać spośród 300 luksusowych apartamentów gdyż zainteresowanie jest tak ogromne, że 60% z nich jest już zarezerwowana. Co ciekawe, największym zainteresowaniem cieszyły się mieszkania na najwyższych kondygnacjach o największych metrażach.

Każdy apartament ma zagwarantowany doskonały widok na morze dzięki odpowiedniemu projektowi ich ułożenia. Parter posiadał będzie kilka lokali usługowych pasujących elegancją i estetyka do koncepcji luksusowego miejsca. Klienci mogą liczyć na dostęp do takich usług jak salony piękności, kluby fitness, basen czy restauracje. Kolejnym atutem inwestycji jest prywatne zejście wprost do plaży i fal Bałtyku. 

- Od wielu lat obserwowaliśmy rozwój nadmorskich miejscowości, w tym Międzyzdrojów. Dodatkowo, wsłuchiwaliśmy się w głosy i potrzeby rynkowe zarówno przeciętnego Kowalskiego, jak i tego z ponadprzeciętnym budżetem. Dzięki temu potrafiliśmy przewidzieć, że będzie spore zainteresowanie tak luksusowym projektem w tej lokalizacji. Wierzę w to, że nasza inwestycja stanie się impulsem do dalszej poprawy standardu tego kurortu i już niedługo będziemy mieli w Polsce odpowiednik francuskiego Saint-Tropez - mówi Lesław Siemaszko, prezes firmy deweloperskiej Siemaszko. - Zależało nam także na stworzeniu nowych miejsc pracy jak i wykrzesanie pokładów lokalnej energii towarzyszącej zawsze dużym i pięknym inwestycjom - dodaje.

Apartamentowce powstać mają w całości ze środków własnych firmy, dlatego nie ma obaw co do opóźnień realizacji. W procesie budowy zastosowana zostanie najnowsza technologia dostępna na rynku oraz materiały absolutnie z najwyższej półki. Obecnie trwają też prace nad znalezieniem kolejnych gruntów inwestycyjnych w bliskim sąsiedztwie morza. Nie wykluczone, że wraz z zakończeniem prac nad tą realizacją, rozpocznie się budowa kolejnych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych