PARTNER PORTALU

Nowy apartamentowiec w Legionowie jeszcze w 2015 r.

Trwa budowa apartamentów Faktoria w Legionowie. RSJ House planuje zakończenie budowy pierwszego etapu jeszcze w 2015 roku.

Autor: HouseMarket.pl 07 lipca 2015 13:45

Apartamenty Faktoria położone są w centrum Legionowa. Nowoczesny pięciokondygnacyjny budynek wraz z garażem podziemnym wyłącznie dla mieszkańców został zlokalizowany przy ulicy Siwińskiego, róg ulicy Husarskiej. Inwestorem jest spółka RSJ House.

Mieszkania w budynku mają powierzchnie od 45 do 110 metrów kwadratowych. Na ostatniej kondygnacji znajdować się będą mieszkania dwupoziomowe. Na parterze zlokalizowane będą lokale z nieuciążliwymi usługami. Na kondygnacji podziemnej oprócz miejsc parkingowych zostaną umieszczone schowki lokatorskie.

Lokale wyposażone będą w przestronne balkony oraz loggie. W budynku znajdą się cichobieżne nowoczesne windy. Osiedle może poszczycić się jedynym w Legionowie konsjerżem. Bezpieczeństwo na osiedlu oprócz całodobowego monitoringu zapewni kontrolowany przez recepcję dostęp do części mieszkalnej, gdzie znajdować się będzie poczekalnia dla gości.

W najbliższym otoczeniu inwestycji zaplanowano wewnętrzny zielony dziedziniec z placem zabaw, fontanną oraz miejscem rekreacyjnym.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych