PARTNER PORTALU

Nowy etap City Link wkrótce w sprzedaży

Ronson Development rozpoczyna przedsprzedaż mieszkań w ramach nowego, czwartego już etapu swojego bestsellerowego osiedla City Link na warszawskiej Woli.

Autor: HouseMarket.pl 24 maja 2017 11:40

W ramach City Link 4 powstaną 364 mieszkania, z czego ponad 70 proc. stanowić będą funkcjonalne kawalerki i mieszkania dwupokojowe. Ceny zaczynają się już od 8700 zł za mkw.

– Inwestycja City Link od początku cieszyła się dużą popularnością i stała się naszym bestsellerem. Osiedle cechuje bardzo dobra lokalizacja, w bliskiej odległości od centrum, bogata infrastruktura usługowo-handlowa oraz dobrze rozwinięta sieć komunikacyjna. Niewątpliwym atutem projektu jest również szeroka oferta mieszkań kompaktowych, które cieszą się na rynku aktualnie bardzo dużym zainteresowaniem. Wszystkie te czynniki przekładają się właśnie na popularność naszego osiedla. Dlatego też, jeszcze przed oficjalnym startem sprzedaży, w ramach czwartego etapu City Link zdecydowaliśmy się na uruchomienie przedsprzedaży. Zebraliśmy listę osób zainteresowanych i to do nich w pierwszej kolejności skierujemy naszą ofertę – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Aż 275 mieszkań z 364 zaplanowanych w ramach City Link 4 to mieszkania jednopokojowe i dwupokojowe, w metra (w metrażach, odpowiednio, od 31 m2 i 36 m2). Dlatego inwestycja jest doskonałą propozycją dla klientów szukających mieszkań na wynajem. Klienci zainteresowani większymi metrażami również znajdą bogaty wybór lokali. W ofercie znajdzie się 71 mieszkań trzypokojowych i 18 czteropokojowych o powierzchni nawet do 131 mkw. Ceny oferowanych mieszkań zaczynają się od 8700 zł za mkw.

Inwestycja powstanie przy ul. Wolskiej 45, tuż obok pierwszego etapu osiedla City Link, który jest właśnie na ukończeniu. W ramach projektu powstaną także cztery lokale komercyjne. Budowa ruszy w najbliższych miesiącach, a jej zakończenie planowane jest na drugą połowę 2019 r. Generalnym wykonawcą została firma Strabag. Za projekt odpowiadała firma Archiplan Studio, która zaprojektowała również wcześniejsze etapy osiedla.

Niewątpliwym atutem City Link 4 jest lokalizacja. Mieszkańcy będą mogli korzystać z bogatej infrastruktury miejskiej, okolicznych parków Sowińskiego i Moczydło, szkół, restauracji, obiektów sportowych czy ośrodków zdrowia. Tuż obok osiedla planowana jest również kolejna stacja drugiej linii metra – Wolska.

– Ponadto, niska zabudowa od strony południowej i wschodniej City Link 4 pozwoliła zagwarantować tej części budynku bardzo dobre doświetlenie. Wszystkie mieszkania wyposażone będą w balkony, a lokale na najwyższych piętrach w tarasy. W każdym mieszkaniu  zastosowane zostały drewniane okna, większe niż wskazują normy, co dodatkowo zapewni mieszkańcom odpowiednie nasłonecznienie. Zaprojektowane w nowoczesnym stylu klatki schodowe będą posiadać tonację spójną z elewacją budynku. Do dyspozycji mieszkańców będzie również wewnętrzne patio z placem zabaw, zielenią i przestrzenią rekreacyjną oraz, co szczególnie docenią miłośnicy zwierząt, wybieg dla psów – mówi Ewa Widera z firmy Archiplan, generalny projektant City Link 4.

W poprzednich etapach osiedla City Link udział Ronson Development wynosi 50 proc. W City Link 4 spółka posiada 100 proc. udziałów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych