PARTNER PORTALU

Nowy etap Czterech Pór Roku już w sprzedaży

Archicom poszerza ofertę osiedla społecznego na wrocławskim Jagodnie o 130 mieszkań. Dla mieszkańców dodatkowo zaplanowano boisko, place zabaw, pomieszczenie klubowe i tereny rekreacji.

Autor: HouseMarket.pl 22 kwietnia 2016 13:16

Nowa część osiedla to docelowo sześć budynków i ok. 270 mieszkań. Elegancki i harmonijny projekt architektoniczny cechuje niska, trzypiętrowa zabudowa i starannie zaaranżowana zieleń. Estetyczne, popielate elewacje wykonane zostaną przy użyciu trwałego mineralnego tynku strukturalnego.

Standardem będą windy, pomieszczenia na wózki, garaże podziemne, miejsca parkingowe na wyłączność wydzielone szlabanem. Do lokali na piętrach zaprojektowano balkony, a na parterze - własne ogródki. Komfort użytkowania budynków zwiększą także podgrzewane wjazdy do garaży podziemnych.

W ramach nowego etapu do dyspozycji mieszkańców będzie własny klub i plac zabaw wyposażony w nawierzchnię zapewniająca bezpieczeństwo w razie upadku. Teren osiedla ma być ogrodzony i strzeżony, a wejście i wjazd – całodobowo kontrolowane. Nad porządkiem, prócz systemów bezpieczeństwa, czuwać ma dedykowana tej części osiedla agencja ochrony oraz profesjonalny administrator.

Budowa Czterech Pór Roku rozpoczęła się 12 lat temu. Pierwsze budynki tej inwestycji realizowane były na otwartej przestrzeni. Dziś mieszka na osiedlu ok. 5 tys. wrocławian. Osiedle konsekwentnie rozwinęło się w wygodne miejsce do życia, z własnymi ciągami komunikacyjnymi, małą architekturą, zadbaną zielenią i bazą rekreacyjną. Równie kompleksowo zostanie zagospodarowany nowy teren tej inwestycji.

Jagodno charakteryzuje się zieloną okolicą o walorach rekreacyjnych, a także rozbudowanym zapleczem handlowo-usługowym. O atutach lokalizacji decyduje również dobrze rozwinięta sieć komunikacji wraz z planowaną rozbudową ulicy Buforowej o drugi pas ruchu, linię tramwajową, chodniki i ścieżkę rowerową.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych