PARTNER PORTALU

Nowy etap osiedla Kameralnego II w sprzedaży

Przy ulicy Gospodarskiej w Poznaniu ruszyła sprzedaż dziesięciu domów bliźniaczych i wolnostojących, powstających w ramach trzeciego etapu osiedla Kameralnego II.

Autor: HouseMarket.pl 20 stycznia 2016 14:12

Dwa budynki są już gotowe w 60 procentach. Realizacja pozostałych ośmiu nastąpi na życzenie klienta. W związku z łagodną zimą prace przebiegają zgodnie z harmonogramem.

Trzeci etap osiedla Kameralne II to dziesięć domów w zabudowie bliźniaczej i wolnostojącej. Metraż dziewięciu z nich wynosi 108 mkw., jednego - 121 mkw. Kupujący mogą liczyć na własne garaże, przestronny ogród, zadaszone i wykończone tarasy oraz podjazdy. Każda z działek wyznaczonych pod budowę zajmuje powierzchnię 420 mkw. Cena domów zaczyna się już od 498 tys. zł.

Obecnie dwa budynki są w stanie surowym, otwartym, na niektórych znajduje się już więźba dachowa. – Dla zwiększenia atrakcyjności każdy z budynków, poza kompletną instalacją grzewczą wraz z kotłem gazowym, posiada niezależny przewód kominowy umożliwiający podłączenie kominka – zaznacza Jakub Rozpendowski z firmy Grzegorczyk.

Deweloper sprzedał już 20 domów przy ulicy Gospodarskiej. Aktualnie przedstawił ofertę kolejnych dziesięciu, a docelowo na inwestycji pojawi się 38 domów o zróżnicowanym metrażu, od 108 mkw. do 119 mkw.

- W sąsiedztwie osiedla znajdują się tereny rekreacyjne, ale również lokalne centrum z zespołem szkół, służbą zdrowia, pocztą, bankami, licznymi sklepami i dużymi dyskontami spożywczymi – dodaje Jakub Rozpendowski.

Obecnie firma Grzegorczyk prowadzi również prace nad osiedlem Kameralnym I przy ul. Glebowej w Poznaniu. W trakcie budowy jest dziewięć domów w zabudowie wolnostojącej o powierzchni: 108 mkw., 121 mkw. i 150 mkw. Domy posiadają duży ogród, garaż, a niektóre z nich dodatkową przestrzeń nad garażem, co zwiększa całkowity metraż o około 15 mkw. Budynki są energooszczędne, funkcjonalne i bezczynszowe ze względu na pełną własność działki i domu. Ich koszt zaczyna się już od 560 tys. zł.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych