PARTNER PORTALU

Nowy etap Wolnego Miasta dostępny w MdM. Eco-Classic startuje ze sprzedażą

ECO-Classic rozpoczyna sprzedaż mieszkań w trzecim etapie gdańskiego osiedla Wolne Miasto. W powstającym przy Cedrowej 27 budynku powstaną 184 mieszkania o metrażach od ok. 30 do 99 mkw. Ceny za metr kwadratowy wahają się od 4770 do 5290 zł.

Autor: HouseMarket.pl 10 maja 2016 13:38

Polityka cenowa ECO-Classic zakłada, że większość mieszkań będzie kwalifikowała się do dopłat w programie MdM. Osoby zainteresowane zakupem mieszkania gotowego do wprowadzenia mogą skorzystać z programu wykończenia wnętrz ECO-Classic.

Oddanie od użytku III etapu Wolnego Miasta planowane jest na I kwartał 2018r.

W realizowanym budynku wybudowanych zostanie 184 zróżnicowane pod względem metrażu lokale mieszkalne- od 1-2 pokojowych, idealnych dla osób wchodzących w dorosłe życie oraz zainteresowanych zakupami na cele inwestycyjne, po wygodne, funkcjonalne mieszkania 4-pokojowe, zaprojektowane z myślą o oczekujących przestrzeni rodzin z małymi czy dorastającymi dziećmi.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku w III etapie inwestycji najwięcej zaprojektowanych zostało mieszkań 2 i 3-pokojowych w wielkości od 34 do 77 do mkw. Z uwagi na rosnące zainteresowanie większymi lokalami, zdecydowano się tu również wybudować sporą liczbę mieszkań 4-pokojowych, liczących ok. od 77 do 90 mkw.

Zgodnie ze standardami ECO- Classic wszystkie mieszkania mają balkony, loggie lub, liczące nawet ok. 42 mkw. ogródki. Dodatkowo do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz miejsce w garażu podziemnym lub na parkingu naziemnym. W 3-piętrowych budynkach zainstalowane będą przestronne, wygodne windy.

Z możliwością wykończenia „pod klucz”

Osoby, które zdecydują się zamieszkać w nowym etapie inwestycji przy Cedrowej mają również możliwość zakupu mieszkania gotowego do wprowadzenia. Dzięki realizowanemu przez ECO-Classic programowi wykończenia wnętrz, klienci we współpracy z architektem mogą wybrać jeden z trzech wariantów wykończenia.

- Ceny wykończenia mieszkań są atrakcyjne i racjonalnie skalkulowane - mówi Zuzanna Kordzi, dyrektor ds. handlowych w ECO-Classic. - Koszty wykończenia jednego metra kwadratowego lokalu w opcji podstawowej to 490 zł. W cenie zawiera się przygotowanie projektu aranżacji mieszkania przez architekta, profesjonalne doradztwo materiałowe, kompleksowe wsparcie logistyczne i organizacyjne zakupów oraz wykonanie przez sprawdzone ekipy. Dodatkowym walorem tego rozwiązania jest objęcie wykończenia gwarancją dewelopera oraz przepisami o rękojmi.

Wolne Miasto pełne zieleni

Zgodnie z założeniami projektowymi inwestycję cechuje niewysoka, wpisana w pagórkowatą rzeźbę nadmorskiego terenu zabudowa. Trzypiętrowy budynek o kształcie zbliżonym do litery U otwarty jest na zewnątrz osiedla. Dzięki temu z jednej strony możliwe jest zachowanie jak największej ilości zastanej naturalnej roślinności i morenowych wzgórz, z drugiej- zgodnie ze europejskimi trendami projektowania- powstaje bezpieczna, zwarta przestrzeń nowoczesnej inwestycji.

Osiedle wolne jest od ruchu samochodowego. Z uwagi na bezpieczeństwo najmłodszych i komfort dorosłych, korzystających z osiedlowych placów, ścieżek i ciągów edukacyjnych, poprowadzony on został na obrzeżach. Osiedle wolne jest też od barier architektonicznych, co ułatwia poruszanie się po nim osobom niepełnosprawnym, starszym czy rodzicom z małymi dziećmi.

Partnerem wykonawczym ECO-Classic w procesie realizacji III etapu jest firma MW Kontrakt, a instytucją finansującą mBank Hipoteczny. Za przygotowanie projektów wykończenia wnętrz odpowiada pracownia ECO-Classic Architekci.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych