PARTNER PORTALU

Nowy Horyzont – wprowadzają się pierwsi lokatorzy

Kolejne budynki wrocławskiego kompleksu Nowy Horyzont otrzymały pozwolenie na użytkowanie. Z początkiem lutego wprowadzili się już do nich pierwsi lokatorzy. Na nabywców czeka jeszcze 59 lokali, których ceny rozpoczynają się od 4300 zł za mkw.

Autor: HouseMarket.pl 10 lutego 2016 12:23

B i C to dwa spośród pięciu budynków, zaplanowanych w kompleksie Nowy Horyzont. Powstały one w ramach trzeciego etapu inwestycji, zakończonego w grudniu 2015 roku. Po dokonaniu wszelkich formalności oraz kontroli obiektów, wydano pozwolenie na ich użytkowanie.

Budynki te tworzy 100 mieszkań dwupokojowych i trzypokojowych o powierzchni od 38,08 mkw. do 66,87 mkw. Zainteresowani tą inwestycją, mogą skorzystać też z oferty ostatnich mieszkań w budynku A3, w którym znajdują się jeszcze cztery lokale czteropokojowe.

Łącznie w ofercie Nowego Horyzontu pozostaje jeszcze 67 mieszkań. Ceny na osiedlu rozpoczynają się od 4300 zł za mkw.

- Dodatkowym atutem inwestycji Nowy Horyzont we Wrocławiu jest fakt, że jest ona objęta programem MdM. Starając się o dofinansowanie, można uzyskać nawet 90 tys. zł dopłaty Poza tym wciąż trwa promocja dla budynku A3, w ramach której do każdego zakupionego mieszkania dołączamy miejsce postojowe w podziemnym parkingu gratis – wyjaśnia Marcin Zaremba-Śmietański, członek zarządu operacyjnego w grupie deweloperskiej GEO.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych