PARTNER PORTALU

Nowy Port gotowy do odbioru i zamieszkania

Klienci, którzy zdecydują się kupić mieszkanie na osiedlu Nowy Port we Wrocławiu otrzymają miejsce postojowe zewnętrzne gratis. Oferta jest ważna do 31 grudnia 2015 r.

Autor: HouseMarket.pl 18 grudnia 2015 09:45

Oficjalnie dobiegła końca budowa pierwszego etapu inwestycji Nowy Port realizowanej przez Inkom. Deweloper otrzymał od nadzoru budowlanego pozwolenie na użytkowanie dwóch pierwszych budynków, a lokatorzy wprowadzają się do swoich mieszkań.

W ramach pierwszej części osiedla, przy ulicy Chałupniczej, na styku Sępolna i Swojczyc, powstało 116 mieszkań o powierzchni od 30 mkw. do 76 mkw. Każde z nich posiada balkon, loggię lub taras. Właścicieli znalazło już ok. 90 mieszkań. Aktualnie podpisywane są umowy mające na celu przeniesienie własności na przyszłych lokatorów.

W ofercie pierwszego etapu pozostały gotowe do odbioru i zamieszkania lokale - od jednopokojowych do trzypokojowych o powierzchni od 30 mkw. do 58 mkw. Nowi klienci, którzy zdecydują się na zakup mieszkania przed 31 grudnia 2015 roku otrzymają miejsce postojowe zewnętrzne gratis.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych