PARTNER PORTALU

Nowy projekt mieszkaniowy na mapie Poznania

Spółka Echo Investment rozpoczęła realizację kompleksu mieszkaniowego Jackowskiego 47 - zlokalizowanego na poznańskich Jeżycach. Dzielnica od kilku lat cieszy się coraz większą popularnością ze względu na swój urok i kulturalne aspiracje.

Autor: housemarket.pl 04 sierpnia 2015 13:50

Generalnym wykonawcą inwestycji są Zakłady Remontowo Budowlane WAM, a wartość podpisanej umowy to ponad 28 mln zł.

Projekt Jackowskiego 47 obejmuje szczegółowe opracowanie zagospodarowania terenu – z wewnętrzną komunikacją, placem zabaw i  miejscami odpoczynku. Starannie dobrana zieleń, elementy małej architektury i wspólna przestrzeń rekreacyjna podkreślają przyjazny charakter inwestycji. 
W pięciokondygnacyjnych budynkach zaprojektowano 155 mieszkań o powierzchni od 28 do 86 mkw. z możliwością ich łączenia. Każde z nich będzie posiadało co najmniej jeden balkon, loggię lub taras. Przy mieszkaniach położonych na parterze przewidziano kameralne ogródki, a okna wyposażono w rolety.

Mieszkańcy Jackowskiego 47 będą mieli do dyspozycji 155 miejsc postojowych w garażu podziemnym. Wszystkie budynki będą wyposażone w ciche, nowoczesne windy. Osiedle będzie w pełni dostępne dla osób niepełnosprawnych. 

Inwestycja będzie ogrodzona i wyposażona w nowoczesny system monitoringu i kontrolę dostępu. Nad bezpieczeństwem przyszłych mieszkańców czuwać będzie całodobowa ochrona. Projekt jest już w przedsprzedaży.

Na poznańskich Jeżycach działają teatry, centra kultury, urokliwe kawiarnie i niewielkie nastrojowe restauracje. Nowo powstałe miejsca przyciągają poznaniaków oryginalnymi pomysłami, ciekawymi wnętrzami i niepowtarzalną atmosferą.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych