PARTNER PORTALU

Nowy projekt OKAM Capital z pozwoleniem na budowę

OKAM Capital otrzymał prawomocne i ostateczne pozwolenie na budowę Mokka, nowej inwestycji mieszkaniowej na Służewcu przemysłowym.

Autor: HouseMarket.pl 21 sierpnia 2015 09:28

Projekt budowlany Mokka został zatwierdzony. Od 15 czerwca deweloper prowadzi przedsprzedaż mieszkań tej inwestycji. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 7,1 tys. zł/mkw.

Autorem projektu jest pracownia architektoniczna Hermanowicz Rewski Architekci, która będzie sprawowała nadzór autorski.  Zgodnie z planami prace budowlane inwestycji rozpoczną się w III kwartale 2015 roku, a zakończą w 2017 r.

Inwestycja przy ulicy Konstruktorskiej 7 powstanie w północnej części Służewca Przemysłowego – poddzielnicy warszawskiego Mokotowa.

Większość mieszkań w nowej inwestycji będą stanowić lokale mniejsze – dwupokojowe o powierzchni nie większej niż 45 mkw., zaprojektowane z myślą o bardziej wymagających klientach pragnących wysmakowanych apartamentów. Budynki mieszkaniowe powstaną na działce o powierzchni blisko 9 tys. mkw. W ramach nowego projektu mieszkaniowego szacowanego na ponad 20 tys. mkw. powierzchni użytkowej powstaje około 300 mieszkań. Do dzisiaj nabywców znalazło już blisko 15 proc. mieszkań.

Projekt OKAM Capital to dwa budynki o 9 kondygnacjach. Do dyspozycji mieszkańców znajdzie się między innymi eleganckie lobby, zagospodarowany wewnętrzny dziedziniec z ogrodem, parking dla samochodów elektrycznych oraz klub dla mieszkańców. 

W budynku znajdzie się także niewielka powierzchnia handlowa, w której mieszkańcy znajdą lokale usługowe o charakterze lokalnym.

Obecnie OKAM Capital jest w trakcie realizacji trzech projektów mieszkaniowych: InCity na warszawskiej Woli, Visty na Woronicza 33B oraz Dom w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach. W przyszłym roku OKAM rozpocznie projekt Bohema, zakładający rewitalizację XIX-wiecznej fabryki kosmetyków na warszawskiej Pradze Północ.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych