PARTNER PORTALU

Nowy rozdział w sprzedaży Osiedla Moderna

Dom Development rozpoczyna sprzedaż drugiego etapu Osiedla Moderna Targówku u zbiegu ulic: Malborskiej i Głębockiej. W tej części inwestycji zaplanowano 194 mieszkania. Łącznie na osiedlu powstanie około 750 lokali.

Autor: HouseMarket.pl 30 czerwca 2016 10:26

Osiedle Moderna będą stanowić budynki wielorodzinne realizowane w czterech etapach. W drugim etapie powstaną cztery budynki z pięcioma kondygnacjami i 194 mieszkaniami. Autorem projektu drugiego etapu inwestycji jest pracownia Mąka.Sojka.Architekci, a jej generalnym wykonawcą jest firma NDI.

Termin planowanego przekazania gotowych mieszkań drugiego etapu to trzeci kwartał 2017 roku. Osiedle Moderna zaoferuje łącznie około 750 przestronnych i funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanych metrażach - od 32 do 130 mkw.

W drugim etapie w czterech budynkach zaplanowano 194 mieszkania, z których każde będzie miało loggię, balkon lub taras, a lokale na parterze - przydomowe ogródki w cenie mieszkania. Z części mieszkań będzie roztaczać się widok na malowniczy las. Ceny za mkw. kształtują się od 6 770 do 7 670 zł. Dla mieszkańców drugiego etapu Osiedla Moderna przewidziano ponad 214 miejsc garażowych. Cena miejsca standardowego to 29 tys. zł, a miejsca ze schowkiem: 32 tys. zł. W ofercie znajdują się także komórki lokatorskie w cenie 10 tys. zł.

 Przyszli mieszkańcy osiedla mają możliwość skorzystania z czterech pakietów wykończeniowych: „Dom”, „Dom Plus” „Komfort” oraz „Komfort Plus”.

Do dyspozycji przyszłych lokatorów będzie zielona promenada, która przebiega przez środek inwestycji i w naturalny sposób będzie łączyć sąsiadujący teren zielony z częściami wspólnymi osiedla. Osiedle Moderna będzie sąsiadować z Lasem Bródnowskim, zrewitalizowanym Kanałem Bródnowskim i osiedlem domów jednorodzinnych. 

Wyjątkową lokalizację osiedla podkreśla dobrze rozwinięta infrastruktura miejska. Szybki dojazd do centrum Warszawy gwarantują nowoczesne i zmodernizowane drogi oraz doskonała komunikacja miejska (przystanek linii E7, N11, 112, 120, 126, 527, 732).

- Jest to nasza kolejna duża inwestycja na warszawskim Targówku, która cieszy się zainteresowaniem klientów. Myślę, że dzięki połączeniu nowoczesnej architektury i zielonych terenów rekreacyjnych to osiedle spodoba się nie tylko młodym i aktywnym, ale także osobom, które cenią sobie spokój i wygodę. Targówek to dynamicznie rozwijająca się dzielnica z bogatą historią i nowoczesną siecią drogową, co będzie stanowić ważne udogodnienie dla mieszkańców  Osiedla Moderna - mówi Jarosław Szanajca, prezes zarządu Dom Development.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych