PARTNER PORTALU

Nowy system prowadzenia projektów w Nowym Centrum Łodzi

Konsorcjum firm Ernst&Young sp. z o.o. Busines Advisory sp.k. i Newind wdroży System Prowadzenia Projektów i Koordynacji Działań w obszarze Nowego Centrum Łodzi. Wartość kontraktu to prawie dwa miliony złotych brutto.

Autor: propertynews.pl 20 kwietnia 2015 10:17

W ramach zamówienia zostanie wdrożony system służący zarządzaniu projektów wchodzących w skład Programu Nowe Centrum Łodzi i komponentów z tym programem powiązanych. Rozwiązania ma wesprzeć zarząd Nowego Centrum Łodzi w zakresie zarządzania komponentami Portfela Projektów Urzędu Miasta Łodzi (UMŁ) i jednostek powiązanych z UMŁ, portfelem projektów oraz programami projektów w obrębie portfela, wielowymiarowego raportowania umożliwiającego monitorowanie postępów prac w realizowanych komponentach poprzez dedykowane raporty przedstawiające poziom zaawansowania projektów z uwzględnieniem takich aspektów jak m.in.: harmonogram, ryzyko, zasoby, zakres. Ma pomóc także prowadzić i zarządzać centralnym repozytorium dokumentów i danych Portfela Projektów Urzędu Miasta Łodzi i jednostek powiązanych z Urzędem Miasta Łodzi i udostępniania ich danym grupom interesariuszy.

Wykonawca miał za zadanie dostarczyć oprogramowanie klasy Project Portfolio Management w pełni zintegrowane z usługą Active Directory (AD) Urzędu Miasta Łodzi, zaprojektować i zapewnić infrastrukturę informatyczną i sieciową, przeprowadzić wdrożenie i szkolenia użytkowników.

Oferty w postępowaniu złożyły dwa konsorcja. Obok konsorcjum Ernst&Young sp. z o.o. Busines Advisory sp.k. i Newind, które otrzymało zamówienie za 1 998 750 zł z VAT, ofertę przedstawiło także konsorcjum spółek Deloitte Business Consulting i Value Tank. Oferty rozpatrywano pod kątem ceny (65 proc.), dokumentu inicjującego projekt (25 proc.) i terminu gwarancji (10 proc.).

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych