PARTNER PORTALU

Nowy Targówek w eleganckim wydaniu. Atal wprowadza nowy etap

Atal poszerza ofertę w Warszawie o mieszkania drugiego etapu inwestycji Nowy Targówek, zlokalizowanej przy ulicy św. Wincentego. Do sprzedaży trafił właśnie budynek, który pomieści 130 lokali.

Autor: HouseMarket.pl 22 marca 2016 12:47

Całość kompleksu składać się będzie z dziesięciu spójnych architektonicznie obiektów, które wprowadzą nową jakość do rozwijającej się dzielnicy. Położenie osiedla w pobliżu planowanej stacji II linii metra, umożliwi przyszłym mieszkańcom łatwe i szybkie przemieszczanie się do Śródmieścia oraz innych dzielnic Warszawy. Cena za mkw. wynosi 6,8 tys. złotych brutto.

Atal na Targówku, w miejscu niezagospodarowanych pól, tworzy duży kwartał mieszkalny. Obecnie w sprzedaży znajdują się dwa etapy osiedla. Pierwszy z nich oferuje przyszłym lokatorom 118 funkcjonalnych mieszkań, z których już 26 zostało sprzedanych lub zarezerwowanych. W budynku zaplanowano również kondygnację podziemną – powstanie tam parking, który pomieści 148 samochodów oraz 14 motocykli. W tym etapie znajdą się również dwa lokale usługowe.

Właśnie ruszyła sprzedaż mieszkań w drugim etapie inwestycji. Nowy Targówek II to jeden pięciopiętrowy budynek, w którym zaplanowano 130 lokali o szerokiej gamie metraży od 38 do 108 mkw. oraz funkcjonalnych układach od 2 do 4 pokoi. Do każdego z nich przynależeć będzie taras, balkon, a dla mieszkań na parterze zaprojektowano prywatne ogródki. Z myślą o zmotoryzowanych, w tej części inwestycji zaplanowano 157 miejsc postojowych w garażu podziemnym. W ofercie znajdują się stanowiska pojedyncze, podwójne, a także dla jednośladów.

Balkony zostaną wykończone naturalnym drewnem, a dopełnieniem projektu staną się aluminiowe elementy, które sprawią, że inwestycja będzie nowoczesna i elegancka. Przyszli mieszkańcy będą mogli skorzystać z przemyślanej i funkcjonalnie zaprojektowanej przestrzeni wspólnej, gdzie dla najmłodszych lokatorów powstanie plac zabaw. Osiedle zostanie ogrodzone oraz dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Oprócz dwóch etapów Nowego Targówka, w warszawskiej ofercie Atalu znajdują się również inne projekty. Prace budowlane trwają na osiedlu Atal Marina Apartamenty II. Jest to nowoczesny kompleks mieszkaniowy usytuowany przy Kanale Żerańskim. W sprzedaży znajdują się również trzy etapy inwestycji Oaza Wilanów – projekt, dzięki rozbudowanej infrastrukturze rekreacyjno-sportowej, zapewni swoim mieszkańcom wiele możliwości spędzania czasu wolnego.

Planowany termin oddania do użytkowania drugiego etapu osiedla Nowy Targówek to III kwartał 2017. Za projekt inwestycji odpowiedzialne jest biuro projektowe HRA Architekci.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych