PARTNER PORTALU

Nowy Targówek w zgodzie z naturą. Czwarty etap osiedla już w sprzedaży

Atal wprowadził do sprzedaży czwarty etap inwestycji Nowy Targówek. Osiedle docelowo składać się będzie z siedmiu spójnych architektonicznie etapów.

Autor: HouseMarket.pl 01 września 2017 12:33

 

Inwestycja jest położna przy ulicy św. Wincentego, w pobliżu powstającej drugiej linii metra. Cena za mkw. wynosi od 6,8 tys. złotych brutto.

W IV etapie Nowego Targówka zaplanowano łącznie 101 mieszkań, z dwoma, trzema i czterema pokojami, o powierzchniach od 38,69 do 90,56 mkw. W budynkach powstaną również garaże podziemne ze 138 miejscami postojowymi. Dla wygody mieszkańców zaprojektowano też 30 komórek lokatorskich.

Inwestycja Nowy Targówek cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród osób szukających mieszkania w Warszawie. Od stycznia do sierpnia bieżącego roku sprzedaliśmy aż 126 lokali z tego projektu. Obecnie, w ramach pierwszego, drugiego i trzeciego etapu osiedla, dostępnych jest mniej niż połowa mieszkań – mówi Mateusz Juroszek, wiceprezes Atalu.

Atal na Targówku tworzy duży kwartał mieszkalny, który powstaje w kilku etapach. Obecnie w sprzedaży są już cztery z nich. W pierwszym znajduje się 118, w drugim 130, a w trzecim łącznie 174 funkcjonalne mieszkania. Do każdego przynależeć będzie taras lub balkon, na parterze zaś zaprojektowano prywatne ogródki. Ponadto w ofercie dostępnych jest 157 lokali inwestycyjnych oraz 10 usługowych w ramach inwestycji Nowy Targówek Lokale Inwestycyjne.

Nowy Targówek doskonale wpisze się w kameralny krajobraz okolicy. W procesie projektowania wykorzystano naturalne barwy natury, co idealnie zaprezentują drewniane balkony i okna w kolorze drewna. Nowoczesnego wyglądu tynkowej elewacji dodadzą minimalistyczne wykończenia z elementami aluminium. Na terenie inwestycji przewidziano atrakcyjnie zaaranżowaną przestrzeń wspólną. Zaprojektowane chodniki, ławki, place zabaw i tereny zielone zachęcą mieszkańców do wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Odpowiednio dobrana roślinność doda inwestycji naturalnego i przyjemnego wyglądu. Nowy Targówek będzie przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, a wszystkie budynki zostaną wyposażone w windy.

Nowy Targówek powstaje w cichym i spokojnym sąsiedztwie. Mieszkańcy będą mogli odpocząć w położonych nieopodal Parku Bródnowskiego czy Wiecha, jak również skorzystać z rozbudowanej sieci ścieżek rowerowych, którymi można dojechać do centrum miasta. Codzienne zakupy ułatwi bliskość kliku dużych sklepów oraz centrów handlowych, do których dostać się można samochodem w zaledwie kilka minut. Rozbudowana sieć komunikacji miejskiej zapewni możliwość szybkiego przemieszczania się po mieście. W sąsiedztwie osiedla powstaje jedna ze stacji drugiej linii metra – Trocka.

Planowany termin oddania do użytkowania inwestycji Nowy Targówek IV to I kwartał 2019 roku. Za projekt inwestycji odpowiedzialne jest biuro projektowe HRA ARCHITEKCI.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych