PARTNER PORTALU

Nowy wykonawca projektu Złota 44 wybrany

Firma Warbud została wybrana przez inwestora projektu Złota 44 - BBI Development - na generalnego wykonawcę inwestycji.

Autor: Housemarket.pl 16 grudnia 2015 10:57

Warbud zrealizuje przede wszystkim prace wykończeniowe. Firma otrzyma za to około 45 mln złotych. Termin zakończenia prac wyznaczono na 30 października br.

- Powierzenie realizacji inwestycji wiodącemu podmiotowi branży budowlanej, jakim jest Warbud, będzie miało w ocenie spółki pozytywny wpływ na sprawne zakończenie prac budowlanych, a tym samym na przychody z tego tytułu - informuje BBI.

Złota 44 to 52-piętrowy (192 m wysokości) budynek apartamentowy, zaprojektowany przez światowej sławy architekta polskiego pochodzenia, Daniela Libeskinda. Wieżowiec oferuje 287 kompleksowo wykończonych, ekskluzywnych apartamentów w standardzie 5-gwiazdkowego hotelu. Ósme piętro Złotej 44 w całości zostanie przeznaczone na przestrzeń rekreacyjną.

Na powierzchni 1,4 tys. mkw. mieszkańcy i ich goście będą mieli do dyspozycji niedostępne dotąd w Polsce usługi i udogodnienia na najwyższym światowym poziomie. Wśród nich znajdą się m.in. 25 m basen – największy basen w Polsce dostępny w budynku apartamentowym, w pełni wyposażona siłownia, gabinety masażu oraz sauna fińska i parowa. Ofertę dopełnia przestronny taras z jacuzzi i leżakami. Do wyłącznego użytku rezydentów i ich gości zaprojektowano także  prywatne kino z symulatorem do gry w golfa, piwniczkę do przechowywania win, salon rezydentów i pokój zabaw dla dzieci.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych