PARTNER PORTALU

O czym najchętniej czytaliśmy w 2015 roku?

Luksus kusi czytelników. Świadczą o tym pierwsze pozycje w naszym rankingu najchętniej czytanych artykułów 2015 r. Zestawienie zdominowały najwyższe wieżowce świata i eleganckie apartamenty.

Autor: HouseMarket.pl 31 grudnia 2015 13:43

1. Najwyższe budynki mieszkalne świata
Luksusowe apartamenty w chmurach robią wrażenie nie tylko na najbogatszych. Przedstawiamy najwyższe i najbardziej spektakularne drapacze chmur do zamieszkania.

2. Ranking luksusowych nieruchomości w południowej Polsce
W Krakowie i we Wrocławiu powstaje coraz więcej inwestycji mieszkaniowych z wyższej półki. Przedstawiamy najbardziej reprezentacyjne apartamenty w południowej części Polski.

3. Przedstawiamy ranking luksusowych nieruchomości w Trójmieście
Gdańsk, Gdynia i Sopot stały się zagłębiem luksusowych nieruchomości w Polsce. Przedstawiamy czołówkę topowych inwestycji w Trójmieście.

4. Inwestycyjny boom w postindustrialnych klimatach
Warszawska Praga to jedno z najbardziej specyficznych miejsc stolicy. Postindustrialny klimat dziś odżywa na nowo. Zobacz, jak wyglądają duże projekty mieszkaniowe w „praskim” stylu.

5. Gdańska Wyspa Spichrzów na celowniku deweloperów
Wyspa Spichrzów w Gdańsku przeżywa swój renesans. Przez wieki jej zabudowa wiązała się z magazynami. Dziś staje się prawdziwą mieszkalną wyspą. Zobacz, jaka będzie jej przyszłość.

6. Długi Dom - nietypowy projekt domu jednorodzinnego w Gliwicach
Długi Dom zaprojektowano jako odtworzenie i rozbudowę istniejącego już domu w historycznym zespole urbanistycznym Wilcze Gardło w Gliwicach. Ten nietypowy dom jednorodzinny zaprojektowali architekci z pracowni Studio BB Architekci.

7. Polskie lofty mają swój styl
Lofty u Scheiblera w Łodzi i Nowa Papiernia we Wrocławiu. Dwie inwestycje z loftami zbudowane na przestrzeni ostatnich 8 lat. Czym różnią się te projekty?

8. Rosyjskie igloo, czyli dom odporny na klęski żywiołowe
Zbudowane z drewna, korka, lnu i wodorostów kuliste domki są lekkie, ale wytrzymują obciążenie do 700 kg śniegu na metr kwadratowy. Nie zdmuchnie ich nawet wichura wiejąca 250 km/h. Budowa trwa od trzech do czterech miesięcy.

9. Dom w górach jak z marzeń - Dom Polski projektu BXBStudio
Dom Polski, projekt architekta Bogusława Barnasia z BXBStudio, nawiązuje stylistyką do polskiej kultury ludowej - malowniczych kościołów krytych gontem, smukłych dzwonnic oraz staropolskich dworów bogatych w niesamowite konstrukcje z bali drewnianych.

10. Browar Lubicz pokazuje mieszkania i biura
Browar Lublicz to przykład udanej rewitalizacji terenów poprzemysłowych. Inwestycja typu mix-used z częścią mieszkaniową i biurową weszła w fazę zaawansowanych prac budowlanych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych