PARTNER PORTALU

Oaza Apartamenty – budowa idzie zgodnie z planem

Inwestycję eDomus Deweloper tworzy kompleks trzech budynków wielorodzinnych w niskiej zabudowie, składający się z 56 apartamentów. Przekazanie kluczy mieszkańcom nastąpi w trzecim kwartale 2016 r. Tymczasem deweloper udostępnia zdjęcia z budowy.

Autor: HouseMarket.pl 01 marca 2016 10:14

Osiedle Oaza Apartamenty zlokalizowane jest przy ul. Załęskiej w Rzeszowie, tylko 5 km od centrum miasta. Kluczowym atutem inwestycji jest połączenie komfortu życia w sąsiedztwie zieleni i przyrody z niebywale atrakcyjną komunikacyjnie częścią Rzeszowa – Pobitnem.

Rozbudowana sieć dróg, pozwala na szybki i sprawny dojazd do centrum jak również wyjazd z Rzeszowa. W bliskim sąsiedztwie znajdują się sklepy, przedszkole oraz szkoła.

Wszystkie apartamenty posiadają indywidualne opomiarowanie mediów, nowoczesne piece gazowe z zamkniętą komorą spalania i zewnętrznym elektronicznym sterownikiem, w łazience grzejnik suszarkowy i dodatkowo ogrzewanie podłogowe oraz indywidualną klimatyzację.

Mieszkania wyposażono również w drzwi wejściowe ze wzmocnionym systemem antywłamaniowym, okna w systemie sześciokomorowym wraz z obustronną okleiną drewnopodobną oraz komórkę lokatorską. Inwestor zaprojektował 70 miejsc postojowych naziemnych.

Trzykondygnacyjne budynki nie posiadają kondygnacji podziemnej. Apartamenty o powierzchni od 38 mkw. do 70 mkw. w układzie - od jednopokojowych do trzypokojowych mają – w zależności od kondygnacji – wysokość od 260 do 280 cm. Cena za metr kwadratowy zaczyna się od 4200 zł.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych