PARTNER PORTALU

Oaza Bronowice rozrasta się w Krakowie

Kolejna odsłona osiedla Oaza Bronowice powstaje na ostatnich niezagospodarowanych działkach w Krakowie. To trzy kwartały zabudowy przy ul. Stańczyka 5, 7 i 9.

Autor: HouseMarket.pl 21 lipca 2016 09:17

Deweloper – spółka Oaza Bronowice oferuje ostatnie wolne mieszkania w budynku nr 9, którego zakończenie budowy nastąpi do 30 czerwca 2017. Firma proponuje też mieszkania w budynku nr 7 z terminem realizacji -czerwiec 2018 r.

 W ramach każdego kwartału zabudowy powstanie kompleks trzech opartych na wspólnym garażu podziemnym, segmentów. Od strony północnej każdego z nich znajdują się segmenty: A – średniowysokie (siedem kondygnacji), w części południowej segmenty C (sześć kondygnacji), natomiast od strony wschodniej zaprojektowane zostały segmenty B niskie (cztery kondygnacje).

Trzy niezależne skrzydła, z których składa się każdy budynek posiadać będą oddzielne wejścia i klatki schodowe oraz wyposażone zostaną w cichobieżne windy obsługujące wszystkie kondygnacje, łącznie z podziemną.

Na parterze oraz na wyższych kondygnacjach zaprojektowano mieszkania o powierzchniach od 29 mkw. do 91 mkw., zaś w kondygnacji podziemnej stanowiska postojowe, pomieszczenia gospodarcze i techniczne. Dodatkowo w segmencie C na parterze zlokalizowane będą lokale administracyjno-biurowe.

Do większości lokali przylegać będzie balkon, loggia lub taras. Na niższych kondygnacjach przeważać będą mniejsze lokale, na wyższych zaprojektowano większe – trzypokojowe i czteropokojowe. Wokół budynków oraz na terenie wewnętrznego dziedzińca zaprojektowano zieleń, małą architekturę oraz ciągi piesze.

Dojazd odbywał się będzie od ul. Stańczyka (od strony północno-zachodniej) poprzez projektowaną drogę wewnętrzną, z której od strony wschodniej zlokalizowane zostaną wjazdy do garaży podziemnych.

Wszystkie budynki realizowane w ramach inwestycji Oaza Bronowice zaprojektowane zostały przez B2 Studio, jedno z bardziej znanych biur architektonicznych na krakowskim rynku.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych