PARTNER PORTALU

Obwodowa 10. Kameralne mieszkania blisko metra

Obwodowa 10 to jedna z najbardziej kameralnych inwestycji wielorodzinnych na warszawskim Targówku. Budynek o gabarytach willi ma minimalistyczną architekturą i prostą formą, co zapewnia ponadczasowy charakter.

Autor: HouseMarket.pl 04 października 2016 11:40

W budynku, na trzech kondygnacjach, znajduje się tylko dziewięć mieszkań o metrażach od 31,23 mkw. do 77,51 mkw. w układach od jednopokojowych do czteropokojowych. Posiadają balkony lub ogródki. Do każdego przypisane jest podziemne miejsce parkingowe w podziemnym garażu, z którego na poszczególne piętra dowiezie mieszkańców winda.

Mieszkania kwalifikują do programu Mieszkanie dla Młodych. Na parterze budynku zlokalizowany jest 25-metrowy lokal z przeznaczeniem pod ciche, nieuciążliwe usługi. Minimalistyczna, współczesna architektura budynku i prosta forma zapewniają inwestycji ponadczasowy charakter. Willę  zaprojektowano w spokojnej tonacji kolorystycznej – bieli i szarości.

Obwodowa 10 jest doskonale skomunikowana z centrum stolicy, a także z innymi dzielnicami Warszawy. Przystanek autobusowy znajduje się 200 metrów od inwestycji. Tramwaje dostępne są z pobliskiego Ronda Żaba. W odległości 800 metrów od inwestycji zaplanowano budowę stacji drugiej linii metra warszawskiego. Planowany termin zakończenia budowy to czwarty kwartał 2016 roku.

 

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych