PARTNER PORTALU

Odbiór kluczy na osiedlu Młody Grunwald

Ronson Development dostał pozwolenie na użytkowanie drugiego etapu osiedla Młody Grunwald w Poznaniu. Oznacza to, że klienci mogą rozpocząć urządzanie swoich mieszkań jeszcze w tym roku.

Autor: HouseMarket.pl 12 listopada 2015 11:45

Młody Grunwald II to projekt Ronson Development zlokalizowany u zbiegu ulic Jeleniogórskiej i Kamiennogórskiej w sąsiedztwie Lasku Marcelińskiego. Do momentu uzyskania pozwolenia na użytkowanie blisko 60 proc. ze 137 lokali znalazło już swoich nabywców.

– Wszystkie osoby chcące zamieszkać na osiedlu Młody Grunwald mogą jeszcze wybierać spośród 76 lokali wybudowanych w pierwszym i drugim etapie. Ponieważ inwestycja jest już gotowa, dlatego po podpisaniu umowy sprzedaży klienci od razu otrzymują klucze do swoich mieszkań – mówi Justyna Hamrol-Wasielewska, regionalny dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Na osiedlu Młody Grunwald w obu etapach inwestycji wybudowano łącznie 273 mieszkania. W ofercie pozostało 76 lokali o powierzchni od 35 mkw. do 140 mkw.

Ich ceny zaczynają się od 5 497 zł brutto za mkw. Klienci mogą wybierać spośród mieszkań liczących 1-5 pokoi. Część projektu objęto programem dopłat państwowych Mieszkanie dla Młodych.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest Karmar, natomiast projekt architektoniczny przygotowało Studio Lisiak. Ronson Development planuje realizację trzeciego, ostatniego już, etapu osiedla Młody Grunwald.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych