PARTNER PORTALU

Ogrody Grabiszyńskie już w sprzedaży

i2 Development wprowadził do oferty mieszkania z inwestycji Ogrody Grabiszyńskie. W pierwszym etapie projektu powstanie 89 lokali.

Autor: housemarket.pl 12 marca 2018 13:02

Ogrody Grabiszyńskie powstają na terenie dynamicznie rozwijającego się osiedla Grabiszyn-Grabiszynek (dawna dzielnica Fabryczna), w południowej części Wrocławia. W pierwszym etapie projektu powstanie 7- kondygnacyjny budynek z garażem podziemnym, w którym znajdować się będzie 87 funkcjonalnych lokali mieszkalnych o powierzchni od 42 do 113 mkw. oraz 2 lokale użytkowe w parterze. Do mieszkań przynależeć będą duże balkony oraz tarasy z widokiem na pobliski park. Na parterze przewidziano również tarasy i ogrody zapewniające doskonałą przestrzeń do codziennego spędzania czasu.

- Ogrody Grabiszyńskie to projekt adresowany do osób pragnących zamieszkać z dala od wielkomiejskiego zgiełku, ceniących jakość, harmonijną, kameralną zabudowę w otoczeniu zieleni, chcących równocześnie pozostać blisko centrum wydarzeń. Ogrody Grabiszyńskie, dzięki swojej unikalnej lokalizacji i nowocześniej, wysokiej klasy i funkcjonalności architekturze, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów – ocenia Marcin Misztal, prezes i2 Development. 

Jednym z głównych atutów inwestycji jest jej lokalizacja. Działka, na której powstają Ogrody Grabiszyńskie, leży w sąsiedztwie rozległych terenów zielonych - Parku Grabiszyńskiego i Lasku Oporowskiego z licznymi trasami spacerowymi i rowerowymi zachęcającymi do aktywnego odpoczynku na świeżym powietrzu. Równocześnie sąsiedztwo jednej z głównych arterii komunikacyjnych stolicy Dolnego Śląska – alei gen. Hallera, umożliwi mieszkańcom łatwy dostęp do centrum miasta, w tym również przy wykorzystaniu komunikacji miejskiej – licznych linii autobusowych i tramwajowych. Lokalizacja inwestycji pozwala również na szybki dojazd do Węzła Bielańskiego, autostrady A4 oraz autostradowej obwodnicy Wrocławia S8.

Zgodnie z harmonogramem inwestycji jej budowa rozpocznie się w marcu br., a zakończy w IV kwartale 2019 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych