PARTNER PORTALU

Ogrody Tesoro willową oazą luksusu

Osiedle Ogrody Tesoro zostało zaprojektowane w stylu angielskim. Do jego zagospodarowania wykorzystano ponad 80 tys. krzewów oraz około 200 różnych drzew. W sercu parku znajduje się staw o powierzchni 3,8 tys. mkw.

Autor: HouseMarket.pl 11 lipca 2016 09:32

TS Invest buduje 10 km od centrum Gdyni wyjątkowe w skali kraju zrównoważone osiedle ogród. Park, na terenie którego będą znajdowały się apartamenty, domy bliźniacze, wille i rezydencje to 4,5 ha zadbanej w każdym detalu zieleni. Oprócz elementów małej architektury znajdzie się w nim jezioro i wydzielone trasy dla biegaczy oraz do jazdy na rolkach i rowerach.

Deweloper zapewni profesjonalną opiekę nad terenami zielonymi wraz z automatycznym nawadnianiem. Na terenie całego parku będzie działało WiFi.

W kamieniczkach rezydencjonalnych znajdą się cztery apartamenty od 51 mkw. Te na parterze będą miały ogródek i opcję prywatnego basenu. Deweloper oferuje również zadaszone i oświetlone miejsca parkingowe.

Metraże jednorodzinnych willi na terenie osiedla wahają się między 250 a 390 mkw. Zaplanowano przy nich ogrody o powierzchni od 1000 do 2500 mkw. Istnieje możliwość zbudowania basenu. Do każdego domu przypisany jest garaż jednostanowiskowy lub dwustanowiskowy.

Domy bliźniacze w Ogrodach Tesoro zostały zaprojektowane z myślą o osobach, które marzą o wielopokoleniowej rodzinie mieszkającej razem, bądź blisko przyjaciół, po to, by móc codziennie spotykać się w zaufanym gronie. Bliźniaki liczą po 150 mkw. z ogrodami od 400 do 1000 mkw. Istnieje również możliwość zbudowania basenu w ogrodzie. Każdy dom posiada stanowisko garażowe

Najbardziej okazałe w Ogrodach Tesoro są rezydencje. Mają ponad 500 mkw. powierzchni, a ogród - ponad 5 tys. mkw. Do każdej należy garaż mieszczący dwa lub trzy samochody.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych