PARTNER PORTALU

Ogrody Wesoła. Domy skąpane w zieleni

W starej, willowej części Wesołej, otoczonej parkiem krajobrazowym, spółka Bondomo Immobilien realizuje Ogrody Wesoła. Budynki: Jaśmin, Azalia, Oleander, Magnolia są oddane do użytkowania. Odbiór Kamelii przewidziany jest na kwiecień 2017 r.

Autor: HouseMarket.pl 11 kwietnia 2017 09:32

Ogrody Wesoła przy ulicy Armii Krajowej 94 w Wesołej to ekskluzywny zespół 24 segmentów jednorodzinnych o powierzchniach od 118 do 211 mkw. Rozmieszczone są w sześciu budynkach na terenie ponad jednego hektara. Każdy posiada własny ogród o powierzchni od 200 do 440 mkw. Do segmentu należą dwa miejsca parkingowe na poziomie -1 oraz jedno na osiedlu dla gości. 

Budynki: Jaśmin, Azalia, Oleander, Magnolia są oddane do użytkowania. Odbiór Kamelii przewidziany jest na kwiecień 2017.

Ogrody Wesoła powstają w centrum Wesołej, najbardziej zielonej dzielnicy Warszawy, gdzie ponad 60 proc. powierzchni stanowią tereny leśne przeplatające się z niską, częściowo przedwojenną zabudową. Całość tworzy charakterystyczny, wypoczynkowy klimat dzielnicy.

Przy ulicy Armii Krajowej 94, gdzie powstaje inwestycja znajdują się trzy szkoły podstawowe, dwa przedszkola oraz gimnazjum. W promieniu kilkuset metrów zlokalizowane są liczne sklepy i urzędy, a bogactwo infrastruktury dopełniają ośrodki sportowe oraz basen. Na komfort życia w tej lokalizacji wpływa również szeroki wybór środków komunikacji, dzięki którym szybko można dotrzeć do centrum miasta.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych