PARTNER PORTALU

Ogrody Wilanów. Ruszył kolejny etap

Grupa Robyg wprowadziła do sprzedaży kolejny etap inwestycji Ogrody Wilanów. W ramach nowego budynku powstaną kolejna 73 lokale.

Autor: housemarket.pl 22 sierpnia 2017 16:00

Rozpoczęcie budowy tej fazy projektu planowane jest w III kw. 2018, a zakończenie przewidywanie jest na IV kw. 2019. To kolejna inwestycja Robyg w miasteczku Wilanów. Wszystkie mieszkania w tej inwestycji wyposażone będą w system Smart House umożliwiający zdalną kontrolę nad urządzeniami domowymi.

- Inwestycja Ogrody Wilanów jest realizowana szybciej, niż planowaliśmy w harmonogramie. Wynika to z niesłabnącego popytu – zwłaszcza w tej dzielnicy Warszawy. W ostatnich miesiącach wprowadziliśmy do sprzedaży kilka nowych inwestycji w różnych, bardzo atrakcyjnych lokalizacjach – to dobra zapowiedź kontraktacji na kolejne kwartały, zakładającej w całym 2017 roku sprzedaż na poziomie 3.300 lokali. Będzie to dopełnienie pierwszego półrocza, które zakończyło się rekordowym wynikiem 1.693 lokali. Metraże mieszkań zostały pomyślane tak, żeby miejsce dla siebie znalazły zarówno osoby młode, single czy też nabywający pierwsze lokum, jak i rodziny z dziećmi – dla których dedykowane są większe metrażowo, bardzo funkcjonalnie rozplanowane lokale” – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży Robyg. 

Przyszli lokatorzy osiedla Ogrody Wilanów będą mogli korzystać z sąsiedztwa wyjątkowych zabytków, jak np. Pałac w Wilanowie, rozwiniętej sieci punktów usługowych oraz energii młodej, rozwijającej się części miasta. Wilanów to lokalizacja pożądana przez wielu kupujących, zarówno poszukujących wyjątkowych warunków mieszkalnych, jak i tych zainteresowanych perspektywiczną lokatą kapitału.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych