PARTNER PORTALU

OKAM Capital rusza z drugim etapem kompleksu apartamentowego w Katowicach

OKAM Capital rozpoczyna budowę drugiego etapu swojej prestiżowej inwestycji w Katowicach. Przedostatnia faza projektu Domu w Dolinie Trzech Stawów obejmuje budowę 56 mieszkań, o powierzchni od 34 do 99 metrów kwadratowych.

Autor: HouseMarket.pl 28 maja 2015 13:45

Powierzchnia użytkowa mieszkalna inwestycji wyniesie 3962,5 mkw. W ofercie znajdą się mniejsze mieszkania typu studio i dwupokojowe, oraz bardziej przestronne apartamenty trzy-, cztero- i pięciopokojowe. W  8-kondygnacyjnym budynku znajdą się również cztery ekskluzywne apartamenty typu penthouse. Do użytku mieszkańców będzie przeznaczony także parking podziemny z 86 miejscami postojowymi. Apartamentowiec jest projektem pracowni architektonicznej Konior Studio, która jest autorem również poprzedniego etapu. Prace budowlane drugiego, przedostatniego etapu rozpoczną się w czerwcu br. i zakończą się we wrześniu 2016 roku. Generalnym wykonawcą projektu jest firma Hochtief.

- Dom w Dolinie Trzech Stawów to jedna z naszych flagowych inwestycji, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów. Pierwsza faza projektu właśnie została oddana do użytku. Mieszkania w drugim etapie, którego sprzedaż uruchomiliśmy jesienią ubiegłego roku, zostały wyprzedane już w 20 proc. Podejmując współpracę z najlepszymi projektantami i wykonawcami, gwarantujemy naszym klientom najwyższy standard oferowanych przez nas mieszkań – mówi Michał Skwarek, Sales and Marketing Manager w OKAM Capital.

Bliskie sąsiedztwo jeziora oraz specyficzne warunki gruntowe wymagały zastosowania specjalistycznej technologii. Budynki zostały posadowione na 261 palach przemieszczeniowych o łącznej długości ponad 2 km, które stanowią solidny fundament dla całego budynku.

Dom w Dolinie Trzech Stawów to obiekt mieszkaniowy zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie centrum Katowic, z malowniczym widokiem na dolinę. Dominującą funkcją powstającego osiedla jest otoczenie terenów zielonych oraz stawów z prawdziwymi łowiskami, które stwarzają idealną przestrzeń do wypoczynku i rekreacji.  W ramach projektu powstaną również korty tenisowe, boiska, plac zabaw, a w III fazie projektu przewidziano także klub fitness. 

Ceny apartamentów w Domu w Dolinie Trzech Stawów wynoszą od niespełna 6 tys. zł za metr kwadratowy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych