PARTNER PORTALU

OKAM Capital wprowadza do sprzedaży czwarty etap stołecznego InCity

To już ostatnia faza projektu InCity, w której znajdzie się 84 apartamentów o powierzchni od 26 do 84 mkw.

Autor: Housemarket.pl 15 kwietnia 2015 10:42

InCity to wyjątkowy obiekt mieszkalny zlokalizowany w samym sercu Warszawy, przy ulicy Siedmiogrodzkiej 1. W IV etapie inwestycji powstanie 84 funkcjonalnych mieszkań: 14 większych apartamentów 3-pokojowych o metrażu od 63 do 84 mkw., 42 mieszkania 2-pokojowe o powierzchni do 42 mkw., a także 28 kawalerek. Ceny mieszkań w ostatnim etapie będą rozpoczynać się od 8,8 tys. zł/mkw. W tej fazie projektu  powstanie także 3-poziomowy parking, obejmujący blisko 90 miejsc parkingowych oraz przestrzeń handlowo-usługowa o powierzchni 500 mkw. zlokalizowana na parterze.

InCity to projekt mieszkaniowy realizowany w jednej z najlepszych warszawskich lokalizacji – ulicy Siedmiogrodzkiej 1 na Woli. Projekt cechuje nowoczesna koncepcja architektoniczna oraz najwyższej jakości materiały budowlane, takie jak cegła, białe szkło, drewno i naturalny kamień.

Projekt OKAM Capital cieszy się dużą popularnością wśród klientów. W niespełna rok po rozpoczęciu sprzedaży nabywców znalazło już ponad 50 proc. apartamentów w III etapie, który zostanie oddany do użytku pod koniec 2016 roku. Dwa pierwsze etapy zostały już w 100 proc. sprzedane. Całość inwestycji zostanie ukończona w 2018 roku i docelowo znajdzie się  w niej ponad 500 mieszkań.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych