PARTNER PORTALU

Okam nadal w natarciu

Firma Okam, jeden z liderów w zakresie budownictwa mieszkaniowego, nabył kolejną działkę z przeznaczeniem na inwestycję, to ziemia przy ulicy Domaniewskiej 49, na Mokotowie.

Autor: HouseMarket 06 listopada 2017 12:19

- Ta okolica działa jak magnes. Mokotów to biura, galerie handlowe, dobra komunikacja, szkoły, przedszkola, parki. Podsumowując: wszystko co cenią sobie klienci. Vista i Mokka, obie na Mokotowie już odniosły sukces. W Mokce jest sprzedanych blisko 80 proc. mieszkań, a w Viście już 70 proc. Stąd decyzja o zakupie kolejnej działki w okolicy była dla nas oczywistością. Wystarczyło znaleźć ciekawe grunty, o co niestety nie było łatwo. Ale się udało – mówi Arie Koren, CEO Okam.

Działka na ulicy Domaniewskiej 49 jest usytuowana w otoczeniu mokotowskiego centrum biurowo-usługowego. Teren przeznaczony pod budynek znajduje się w drugiej linii i jest oddzielony od głównej ulicy, dzięki czemu zagwarantuje ciszę i spokój mieszkańcom.

Na 11,791 tys. mkw. powstanie zabudowa wielorodzinna uzupełniona o niewielkie usługi. W ośmiopiętrowych budynkach planowane jest ok. 500 mieszkań wraz z miejscami parkingowymi w garażu podziemnym. Okam planuje rozpoczęcie budowy na przełomie III/IV kwartału 2018 roku. Otwarcie sprzedaży rozpocznie się wcześniej na przełomie II/III kwartału 2018 roku.

Warto podkreślić, że Okam obecnie realizuje cztery inne inwestycje w Warszawie: mokotowską Vistę i Mokkę, Żoli Żoli na Żoliborzu, Bohemę na Pradze, a także inwestycję Dom w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach i Łódź.Work w Łodzi.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych