PARTNER PORTALU

Okazały apartamentowiec Baltiq Plaza już gotowy

Moderna Investment zakończyła budowę apartamentów Baltiq Plaza. Otwarcie gdyńskiego apartamentowca zaplanowano na koniec kwietnia.

Autor: HouseMarket.pl 14 marca 2016 15:45

Baltiq Plaza zlokalizowana jest przy ul. Świętojańskiej 43-45. Składa się z dwubryłowego budynku połączonego dwiema podziemnymi kondygnacjami. W obu budynkach kompleksu na piętrach od pierwszego do piątego, powstały 84 komfortowe mieszkania, luksusowe apartamenty o powierzchni od 34 do 126 mkw. i penthousy z widokiem na morze na ostatnich piętrach. Wszystkie mieszkania zostały już sprzedane. Moderna Investment wkrótce rozpocznie procedury odbiorowe.

Na poziomie -2 powstanie wielostanowiskowa hala garażowa, na poziomie -1 zaplanowano również miejsca postojowe oraz lokale usługowe. Plac pomiędzy północną i południową częścią budynku tworzy patio, które dzięki usytuowaniu w zagłębieniu oddzielone jest od ruchliwej ulicy. Zaplanowano tu kawiarnie, restauracje i lokale usługowe. Architekci zadbali również o małą architekturę: ławki, klomby, schody przykryte częściowo kaskadą zieleni oraz o odpowiednie wyeksponowanie znajdującego się tu Pomnika Harcerzy Gdyńskich.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych